Digma HDMP-302 - новинка в лінійці медіаплеєрів
Компанія Digma представляє нову модель в асортименті медіацентрів - бюджетну модель Digma HDMP-302. Новинка Digma працює на базі процесора Realtek RTD1185 з тактовою частотою 500 МГц. Компактний і максимально легкий в роботі пристрій перетворить вашу квартиру в цей кінотеатр. Медіаплеєр сумісний з найпоширенішими накопичувачі з інтерфейсом USB: зовнішніми жорсткими дисками, USB флеш-накопичувачами, цифровими фотоапаратами, відеокамерами, портативними аудіо - і відеоплеєрами, а також з дисками SATA.
Незважаючи на компактні розміри, в новому плеєрі передбачена можливість підключення відразу кількох жорстких дисків. Завдяки цьому ви зможете створити велику медиабиблиотеку і звільнити пам'ять свого ПК. Програмне забезпечення базується на останній версії SDK4 від компанії Realtek, в яку вже включена підтримка відтворення BluRay дисків з підтримкою меню 1.0. Також завдяки новому процесору вам буде доступно розширене керування HD звуком.
Як і в інших моделях медіацентрів Digma, в новому пристрої Digma HDMP-302 передбачені великі мережеві можливості: інтернет-браузер, інтернет-радіо, сервіси погоди, розширений Youtube XL.
Вбудований битторрент клієнт позбавить від необхідності використовувати комп'ютер або ноутбук для завантаження файлів. Торрент файлів можна довантажувати безпосередньо з носіїв інформації. При цьому торрент-файли також можна додавати не тільки через веб інтерфейс, але і з зовнішніх носіїв. Крім мережевих можливостей, медиаплееры повністю підтримують відтворення переважної більшості мультимедійних файлів - це і популярні MKV і M2TS і, звичайно, різні аудіо - і фото формати, включаючи аудіо формати без стиснення flac і ape. Приємний корпус медіаплеєра вдало поєднується з більшістю моделей телевізорів.