Огляд телевізора Philips 42PFL6008
Компанія Philips завжди була в числі кращих по дизайну плоских телевізорів. Телевізор 42PFL6008, має 42-дюймовий екран і пасивне 3D-зображення відрізняється особливим стилем, продовжуючи цю славну традицію.
Philips 42PFL6008 виконаний у дусі мінімалізму, і це дуже добре - телевізор буде вписуватися в обстановку будь-якого приміщення. Тонкий профіль і майже відсутня рамка не відволікають від екрану. Якість збірки теж на висоті. Сіра підставка може здатися тендітної, але насправді вона досить міцна.
ПідключенняНа задній панелі телевізора знаходяться чотири HDMI-роз'єму, компонентний вхід, вхід для аналогового аудіо і RGB Scart, а також оптичний вихід і роз'єм для навушників. Також присутні три USB-порти, порт Ethernet і антенний вхід. Є і супутниковий вхід, але він призначений для скандинавських країн. Але що заважає підключити до нього супутникову тарілку?
На відміну від моделей конкурентів, що мають таку ж діагональ екрану - Sony KDL-42W805 і Samsung UE40F7000, Philips не комплектує 42PFL6008 другим пультом дистанційного керування. До нього йде великий традиційного виду пульт з прогумованого матеріалу. На його задній панелі вбудована QWERTY-клавіатура.
Це дуже зручно в тих випадках, коли потрібно ввести пароль для Wi-Fi або адресу в рядок інтернет-браузера. В цілому, здійснювати навігацію по меню з пульта набагато зручніше і швидше, ніж за допомогою віртуальної клавіатури. Це один з тих небагатьох випадків, коли інтернет-серфінг з телевізора здатний доставити відчуття комфорту.
Для тих, хто хоче пульт з сенсорним управлінням, є додаток MyRemote. Воно має версії для смартфонів і планшетів на платформах Apple і Android. Версія для планшета містить повноекранну програму телепередач. Вона має прекрасну функціональність, зрозуміле управління і зручне перемикання опцій з допомогою жестів і натискання стрілок. З мобільного пристрою на телевізор можна надсилати фотографії, відео і музику, використовуючи опцію SimplyShare.
Функції Smart TVПорівняно з моделями від Panasonic і Samsung, на яких платформа Smart TV має просунутий, але дуже дружній користувальницький інтерфейс, Philips виглядає трохи примітивно. У нього є все саме основне - BBC iPlayer, Facebook, Blinkbox, але немає того вибору додатків і контенту, який пропонують конкуренти. Добре, що є підтримка стандарту Miracast, з його допомогою можна по Wi-Fi виводити на телевізор екран смартфона.
Інтерфейс Philips володіє хорошою функціональністю, але хотілося б, щоб він більшою мірою відповідав тим стандартам, яким повинен відповідати телевізор з платформою Smart TV 2013 року випуску.
Є ще одне побажання: навігація могла б бути більш плавною і швидкою. Переходи по меню здійснюються з невеликою затримкою. Вид відображення меню можна міняти, для цього є безліч опцій, але на швидкість навігації, на жаль, це не впливає.
Багато меню мають свої підменю, наприклад, щоб дістатися з каналу BBC Two до налаштувань яскравості екрану, потрібно 26 раз натиснути кнопки пульта. А якщо потрібно настроїти ще й рівень контрастності, доведеться відкривати інше підменю.
Якість зображенняНа щастя, всі ці численні дії по зміні налаштувань будуть не марні. Для самої першої налаштування параметрів зображення краще скористатися диском THX. Але кольори на цій моделі Philips динамічні і добре збалансовані. Картинка яскрава і чітка, краї зображення не розмиваються.
Передача руху не “з'їдає” деталі зображення. Відтінки білого насичені, а відтінки чорного передають глибину, хоча не сказати, що це чорнильно-чорний колір, як на багатьох найкращих телевізорах.
У сценах, де присутні яскраві і темні ділянки, цей 42-дюймовий Philips трохи не дотягує зображення. Відчувається прагнення пристрою видати справжній чорний колір і, в той же час, не втратити яскравості фарб.
Телепередачі, що йдуть в SD - або DVD-форматі, Philips подає дуже добре. Зображення виходить не зовсім різке і деталізоване, але без шумів. Яскравість, насиченість і динамічний діапазон кольору залишаються постійними і не залежать від використовуваного джерела.
Пасивна 3D-картинка має дуже пристойна якість, явні дефекти відсутні. Користуватися окулярами дуже комфортно, вони добре сидять на обличчі. В деякій мірі (і це неминуче) зображення виглядає, як в імлі, але очі не напружуються, і кіно в 3D можна дивитися годинами. Картинка жива і деталізована, хоча ефект глибини не настільки природний, як у Panasonic TX-P42GT60B.
Підсвічування AmbilightПідсвічування Ambilight - це козир компанії Philips. По правому і лівому краю корпусу, а також на задній панелі ТВ вбудовані світлодіоди. Світлодіоди змінюють колір в залежності від тієї, що з'являється на екрані картинки. Створюється відчуття, що вона виходить за межі екрану. Це оригінальний і вражаючий ефект.
Підсвічування можна налаштувати так, щоб вона відповідала навколишнього обстановці, наприклад, кольору стіни. Або зробити так щоб змінювалась інтенсивність, і переключалися режими підсвічування - статичний і динамічний.
Ця опція сприяє відчуттю природності і знімає напругу з очей, а також допомагає більшою мірою зануритися в атмосферу фільмів.
Звук - це та область, яка у багатьох моделей плоских телевізорів залишає бажати кращого. Компанія Philips використовувала технологію передачі звуку Ambiwoox. Ambiwoox - це спеціальний драйвер, який виділяє низькі і середні частоти.
І дійсно, звук у Philips 42PFL6008 має достатній діапазон, який здатний передавати нормальна кількість деталей. Приємно, що голоси передаються без металевих ноток і не звучать занадто грубо.
Звичайно, хороша зовнішня акустика тут не завадить, але можна обійтися і без неї.
ВисновокPhilips 42PFL6008 займає гідне місце серед конкурентів. У багатьох аспектах він зарекомендував себе дуже добре, до того ж, у нього є деякі дуже привабливі сторони. Якщо вам потрібен 42-дюймовий телевізор з непоганим якістю 2D - і 3D-зображення, то 42PFL6008 - один з кандидатів на покупку. За матеріалами whathifi.com