Огляд телевізора Samsung UE32F6400
Samsung UE32F6400 - це типовий представник сімейства LCD-телевізорів, які випускає ведуча корейська компанія-виробник Samsung. Дана модель оснащена 32-дюймовим Full HD-екраном, має LED-підсвічування. Головні достоїнства UE32F6400 полягають у передачі дуже якісного зображення, в наявності HD-тюнера і чотирьох інтерактивних телевізійних сервісів, доступних для Smart TV.
ЗображенняЯк вже згадувалося вище, якість зображення заслуговує найвищої оцінки. Виведена на екран картинка вражає своєю реалістичністю: текстури будівель, одяг, обличчя людей - все це наповнено глибиною, яка приковує увагу глядача. Samsung майстерно подає найменші нюанси зображення, грає з тінню і світлом, які виглядають дуже природно в самих різних ситуаціях.
Рівні чорного мають достатню колірну насиченість, за рахунок чого поглинають деталі темних ділянках зображення. Однак неонова підсвічування по периметру корпусу яскравіше у конкуруючих моделей, таких як Panasonic TX-L32E6B і Philips 32PFL4258T.
На кадрах з особами людей можна помітити, що колірна гамма трохи зсунута у бік червоного. Передається колір обличчя здається трохи більш насиченим порівняно з зображенням, що видаються Panasonic TX-L32E6B. Незважаючи на це, загальний колірний баланс не порушений. Зображення, яке передається в SD-і DVD-форматі, чітке і добре деталізований.
Важко чекати від досконалості 3D, якщо діагональ екрана 32 дюйми. Тут Samsung пропонує активну 3D-технологію, швидше, в якості бонусу. В комплект поставки входять активні окуляри, тому купувати їх окремо не доведеться.
На практиці ж виявилося, що очі при перегляді 3D-фільмів втомлюються дуже швидко. Головна причина - недостатній розмір екрану: 3D-зображення передається не так гладко, тому насолодитися фільмом в повній мірі не вдасться. Звук
Ще одне з достоїнств Samsung - це якість звуку. Замість очікуваного середнього за якістю звучання, яке характерно для плоскоекранних ТБ, Samsung UE32F6400 здатний видавати потужний об'ємний звук.
Функції Smart TVКомпанія Samsung є одним з перших виробників ТБ, які пропонують власникам доступ до повного набору спеціальних телевізійних сервісів, таких як BBC iPlayer, ITV Player, 4oD і Demand 5. Це не може не радувати.
На пристроях більшості інших виробників, як правило, буває доступний лише BBC iPlayer. Послуга “Фільми на вимогу” поки не отримала достатнього розвитку. З усіх інтерактивних сервісів в позитивну сторону відрізняється, хіба що, Netflix, але він працює далеко не у всіх країнах. Тому доведеться задовольнятися переглядом відео з YouTube.
На Samsung UE32F6400 встановлений пятипанельный Smart Hub. Точно такий же є і на інших моделях, що мають велику діагональ екрану. Smart Hub - це зручна система, в якій окремо від основної телевізійної частини міститься самий різноманітний контент: медіа-файли, додатки для доступу до соціальних мереж і т.д. Крім того, тут також присутня опція S-Recommendation, яка відстежує глядацькі вподобання і пропонує програми з улюблених користувачем категорій.
Телевізор UE32F6400 підтримує стандарт DLNA, це означає, що на нього можна передавати файли з підключених до домашньої мережі сумісних пристроїв. Також є модуль для бездротового підключення, але провідне функціонує більш стабільно.
Ця модель має набір роз'ємів і портів, призначених для різного типу зв'язків. Чотири HDMI входу - це рідкість. За кількістю роз'ємів HDMI з Samsung UE32F6400 може зрівнятися тільки Finlux 32F7020-T. Крім стандартних аналогових входів і одного цифрового виходу), є три USB-порти, які можуть використовуватися для відтворення медіа-файлів і запису телепрограм на зовнішні жорсткі диски.
Для управління телевізором виробник передбачив кілька опцій. В якості стандартної опції виступає пульт дистанційного управління. Крім цього управління може здійснюватися за допомогою пульта Smart Touch. Третій спосіб - це голосові команди. Smart Touch - непогане рішення, але для повсякденного використання більше підходить стандартний пульт ДУ.
Функцію управління за допомогою голосових команд можна знайти на багатьох моделях телевізорів від Samsung, незалежно від діагоналі екрану. Але не завжди використання голосу призводить до потрібного результату. До того ж, набір команд дуже обмежений. З їх допомогою можна перемикати канали, регулювати гучність звуку, а з'являється на екрані допомогу не завжди інформативна. Практика показала, що з звичайним пультом ДУ можна досягти бажаного результату набагато швидше.
Додаток SmartView, яке також використовується для управління, працює чітко і просто. Кнопки перемикання каналів і гучності звуку великі, вони швидко реагують на натискання. Простим натисканням по іконці супутника відкривається список каналів. Тут же можна відкрити програму передач для вибраного каналу.
Є можливість використовувати смартфон або планшет в якості другого екрану - у розділі View (Перегляд) відображається переглядається в даний момент телепередача.
Незважаючи на всі плюси, використання додатки обмежена: його можна встановити на iOS-пристрої і на деякі моделі мобільних пристроїв від Samsung - Galaxy S3, Galaxy S4, and Galaxy Note 10.1 і Note 2. На переважну частину Android-смартфонів, в тому числі HTC One і Sony Xperia Z додаток встановити неможливо. Висновок
Без мінусів, звичайно ж, не обійшлося - найбільш слабкими місцями виявилися 3D і голосове керування, але загальне враження від цієї моделі телевізора від Samsung залишається хорошим. По таким параметрам, як наявність чотирьох ТВ-сервісів, гідне якість звуку і прекрасну якість зображення, Samsung UE32F6400 є одним з кращих 32-дюймових телевізорів цього року.
За матеріалами whathifi.com