Menu

Огляд телевізора LG 42LM660T

Обзор телевизора LG 42LM660T

Плюси:

Соковиті і глибокі рівні чорного

Теплі приємні кольори

Відмінна якість звуку

Великий набір функцій для роботи з мультимедіа та інтернетом

Чудова реалізація пасивної 3D-технології

Мінуси:

Невелика втрата деталізації на більш темних ділянках

Виникнення шумів при виведенні на екран зображення у форматі SD

Телевізійний приймач LG 42LM660T з діагоналлю екрана 42 дюйми випущений в 2012 році. Модельний ряд цього року випуску - це спроба LG наблизитися до свого основного конкурента - компанії Samsung, яка є самим великим виробником телевізорів у світі.

Подивимося, що ж може запропонувати нам LG за ціну, рівну £1,150.

Користувальницький інтерфейс і EPG

На цей раз LG знову переробила інтерфейс. Попередня його версія була однією з кращих, але після оновлення графіка стала більш згладженої, і з'явилися цікаві 3D-ефекти. Наприклад, на головному домашньому екрані зараз відображаються три великі панелі. На них розташовуються іконки основних додатків, відеоролики сервісу 3D Zone від LG і відеоролики, які відтворювалися з комп'ютера з мережевого протоколу через DLNA або програма Plex. При переході з однієї піктограми на іншу з'являється гарний панорамний 3D-ефект.

Обзор телевизора LG 42LM660T

При перемиканні входів телевізора на нижній частині екрану відображається панель з великими іконками, за якими можна визначити, який саме вхід обраний. До телевізора можна підключати мережеві пристрої, наприклад, персональний комп'ютер.

Незважаючи на всі плюси, є і пара недоліків. Хоча Електронна програма передач (EPG) була оновлена, у ній відсутнє вікно зі значками роликів з галереї відео. Коли викликається EPG, пропадає відеозображення і звук на активному каналі.

Система меню має занадто багато опцій, недосвідчений користувач може розгубитися, особливо в тих випадках, коли є кілька способів виконання однієї і тієї ж операції. Наприклад, отримати доступ до додатків можна за допомогою натискання кнопки “Apps” на пульті ДУ, а можна вибрати потрібне з нижньої панелі на домашньому екрані або увійти в «Основне меню», або, нарешті, відкрити магазин додатків.

Цифрове медіа та інтернет-функції

Цей телевізор перетвориться на ніщо, якщо його не підключити до інтернету. На борту у нього встановлена платформа LG Smart TV, тому за замовчуванням передбачено доступ до таких сервісів, як BBC iPlayer , Facebook та службі відеопрокату Acetrax. LG розподілила програми за принципом преміального доступу (сюди входять iPlayer і Twitter) і загального доступу, де зібрано все інше. Серед загальних додатків, наприклад, є розділ з простими іграми.

Обзор телевизора LG 42LM660T

Крім того, є прекрасна можливість підключати до телевізора ПК, ноутбук або зовнішній накопичувач, щоб переглядати на великому екрані свій власний контент - відео, фото і музичні кліпи і композиції. Підключення можна виробляти дротовим і бездротовим способом, якщо підключаються пристрої підтримують протокол DLNA. Модель 42LM660T підтримує велику кількість форматів. Можна відкривати і відтворювати на цьому ТБ практично будь-які файли, в тому числі HD-відео збережене у форматі MKV.

Дизайн і інтерфейси

Компанія LG значно зменшила ширину рамки навколо екрану. Коли телевізор знаходиться у вимкненому стані, видно лише тоненька смужка сріблястого кольору, що проходить по периметру екрану. Її товщина не більше одного міліметра. Варто включити екран, і з'являється чорна окантовка шириною в 1 см, яка анітрохи не псує загальний вигляд. Так як в цій моделі немає вбудованої камери, поряд з верхньою межею немає ніякої опуклості, що порушує строгу геометрію ліній.

Обзор телевизора LG 42LM660T

Підставка також звертає на себе особливу увагу. Вона майже така ж, як і у деяких моделей телевізорів Samsung. Так як всі кріпильні елементи заховані, створюється враження, що телевізор ширяє в повітрі.

Можливо, єдиний знайдений інженерний прорахунок полягає в тому, що порти HDMI розташовані занадто близько до лівої межі телевізора. В результаті доводиться загинати кабелі HDMI, інакше вони негарно стирчать з боку задньої панелі. Інших недоліків щодо розміщення роз'ємів не помічено. На бічній панелі розміщуються три USB-порту. На задній панелі видно вхід VGA, а також композитні та компонентні роз'єми. Так як це Smart TV, у нього є порт Ethernet, а також вбудований модуль Wi-Fi.

Обзор телевизора LG 42LM660T

До цього ТБ-приймача додаються два пульта ДУ. Вони мають стандартний для LG дизайн. Пульти довгі, в міру вузькі з великими кнопками, що мають оптимальний хід. Завдяки цьому легко відчути, коли натискається кнопка належним чином, а коли ні. Відсутність у підсвічування кнопок можна вважати маленьким недоліком.

Ще один приємний момент: в моделі 42LM660T є контролер, який відстежує рухи людини. До контролера рухів потрібно звикнути. За своїми функціями він дуже нагадує комп'ютерну мишу. На екрані з'являється курсор, як тільки людина бере в руки пульт. Рухати курсор можна, махаючи пультом в повітрі, а коли з'являється потрібне меню і його потрібно відкрити, просто центральна кнопка натискається. На пульті також є колесо прокрутки, яке використовується для навігації.

Якість звуку

У минулому багато телевізійні приймачі LG страждали низькою якістю звуку. На щастя, зараз виробник виправив свої помилки. Хоча дана модель має дуже вузький корпус (всього 32 мм у верхній частині і в середині), в нижній частині до його ширині додано 20 мм для розміщення аудіо динаміків, звук з яких спрямований вниз.

Якість 2D-зображення

Про якість 2D-зображення можна судити відразу ж після включення телевізора. Для більш точного налаштування зображення є спеціальне меню, в якому можна переглянути список встановлених режимів. Але і так очевидно, що ця модель здатна відтворювати глибокий рівний чорний колір, який, як правило, можна бачити на найкращих плазмових екранах.

Обзор телевизора LG 42LM660T

Кольори, що передаються на LG 42LM660T, максимально наближені до натуральних. За рахунок теплої колірної гами фільми, відтворення Blu-ray, просто чудові. Але, тим не менш, без ложки дьогтю не обійшлося. Канали, що мовлять в стандартному дозволі, відображаються не так якісно, як на деяких пристроях інших виробників. Потрібно дуже обережно поводитися з налаштуваннями SD-зображення, так як на ньому легко можуть з'явитися зайві шуми. Для досягнення найкращої якості відображення рівнів чорного, потрібно сильно приглушити підсвічування, а це, в свою чергу, веде до втрати деталізації на більш темних ділянках відображуваної картинки.

Якість 3D-зображення

Як і в багатьох інших моделях LED TV виробництва LG, в даній моделі використовується пасивна, а не активна 3D-технологія. При пасивному 3D задіюється поляризаційний фільтр. Кожне око отримує зображення, що має тільки половину дозволу, який видає ТБ-приймач стандарту Full HD з активним 3D-технологією. Але завдяки тому, що в обробці зображення також бере участь людський мозок, зображення в кінцевому підсумку набирає три чверті від кадру формату Full HD. Різницю в дозволі можна побачити, якщо сісти дуже близько до екрану, а з нормального відстані розпізнати її набагато складніше.

У пасивної технології є інші переваги. Наприклад, дуже дешеві 3D-окуляри. У комплекті з телевізором поставляються чотири пари окулярів. Екран не мерехтить, і окуляри не розмивають зображення так, як це буває при активному 3D. Перехресних перешкод або появи сторонніх зображень на екрані, практично, немає. Хоча, якщо дивитися телевізор під вертикальним кутом більше 15 градусів, то 3D-картинка може спотворюватися. Краще всього розташувати ТВ-приймач з центру осі зору.

Обзор телевизора LG 42LM660T

В цілому, поєднання таких очевидних переваг, як дешеві 3D-окуляри, яскрава картинка і чудова глибина зображення, перетворюють 3D в першокласну опцію, особливо для тих, хто бажає насолоджуватися переглядом 3D-фільмів в компанії друзів або в тісному сімейному колі.

Висновок

Модель 42LM660T залишає глибоке враження. По дизайну і функціональності вона є однією з найкращих у своєму класі. Не варто забувати про кришталево чистому HD-зображення і прекрасної підтримки пасивної 3D-технології. Від отримання найвищих оцінок цю модель відділяє лише наявність деякої кількості шумів при виведенні зображення на SD-формат і невелика втрата деталізації на більш темних ділянках.

За матеріалами reviews.cnet.co.uk

|