Роботи отримали свою власну енциклопедію.
Ентузіасти з області робототехніки в кінці минулого тижня отримали в своє розпорядження новий джерело інформації. В рамках сервісу RobotAppStore.com була відкрита енциклопедія Robopedia, онлайн-енциклопедія у стилі всім відомої Вікіпедії. На цьому ресурсі можна знайти описи, пояснення та додаткову інформацію до тих додатків для роботів, які знаходяться в загальному доступі і були завантажені людьми з різних точок земної кулі.
Элэд Инбэр (Elad Inbar), засновник RobotAppStore.com, розповів, що найбільшою проблемою їх сервісу було відсутність додаткової інформації, на частку цього припадало близько 70 відсотків запитів, з якими люди зверталися в підтримку сервісу. Незважаючи на те, що в даний момент інформації в Robopedia ще скажемо так не густо, Элэд Инбэр що очікує в майбутньому її кількість помітно зросте. "Все більше і більше інформації щоденно додається нашим співтовариством, адже у кожного учасника нашого проекту є можливість додавання і редагування записів".
Теми, які вже зараз існують в рамках енциклопедії Robopedia, охоплюють сьогодення і майбутнє роботів, включаючи використовувані поняття і терміни. Досить велика увага приділяється компонентів і конструкцій роботів. А початківці фахівці знайдуть в енциклопедії навіть поетапні інструкції зі створення додатків для різних типів роботів, починаючи від роботів-пилососів та закінчуючи двоногими гуманоидными роботами.
В той час, як любов до робототехніці є досить дорогим хобі, багато додатків в Robot App Store є абсолютно безкоштовними. Вже зараз в сервісі присутня маса додатків для роботів NAO і Darwin, які дають здатність таким роботам виконувати найпростіші дії. Але є і спеціалізовані програми, за володіння якими користувачам доведеться викласти не менше 10 тисяч доларів.