Menu

Apple запатентувала «розумні навушники»

Apple запатентовала «умные наушники»

«Спорт - наше все»! Саме під таким гаслом виходить переважна більшість сучасних мобільних пристроїв. Маса фітнес-браслетів, кулонів і розумних пристроїв, готових пробудити бажання до активних занять спортом - всі ці продукти вже стали тенденцією сучасного «гаджетостроения». Слідом за співпроцесором M7, контролюючим кожен крок і рух власника iPhone 5S, Apple готується до випуску «розумних навушників», оснащених біосенсорами і датчиками активності.

Патентне бюро США зареєструвало чергову інноваційний винахід купертиновцев: «система спортивного моніторингу для навушників і гарнітур». Заявка на реєстрацію була подана ще в далекому 2008 році, але, як показує практика, між ідеєю та її реалізацією пролягає ціла прірва.

Apple запатентовала «умные наушники»

Завдяки новій запатентованій технології власники «розумних навушників» отримують можливість управління плеєром смартфона за допомогою рухів голови. Сенсор фізичної активності розташовується всередині навушників (номер 110 і 186 на малюнку). Дизайн навушників, згідно з поданими до патентної документації схематичним зображенням, не повинен зазнати кардинальних змін.

Apple запатентовала «умные наушники»

Робота сенсорів починається в момент зіткнення з шкірою. Встановлені сенсори контролюють цілий ряд параметрів: частоту пульсу, інтенсивність потовиділення, температуру тіла.

Втім, в Apple поки не вирішили, де саме розміщати датчик: в самих навушниках (1), в додатковому заушном «рукаві»(2), у навігаційному доці шнура (3) або зробити сенсор знімним для можливості установки в навушники будь-якого форм-фактора.

Apple запатентовала «умные наушники»

Розглянуто варіант і для більш серйозних моделей з повноцінними амбушюрами.

Apple запатентовала «умные наушники»

Здатні «розумні навушники» сповістити власника і про надмірну частоті пульсу або недостатньої інтенсивності виконання вправ.

Одним словом, у зв'язці з довгоочікуваним iWatch, Apple змогла б подарувати шанувальникам повноцінний продукт для занять спортом. Що ж, залишається тільки сподіватися на якнайшвидшу реалізацію і вірити в те, що патентна документація не залишиться пилом на полицях.

Оригінал новини був опублікований на цьому чудовому сайті!
|