Dungeon Keeper: зло - це добре
Evil is good. Таким був девіз першої частини Dungeon Keeper, ігри побачила світ у далекому 1997 році. Поза сумнівом, проект був дуже популярним. Можливо, успіх оригіналу та спонукав розробників нового Dungeon Keeper до дій. На початку 2014 року, після численних анонсів і прес-релізів, Dungeon Keeper з'явилася відразу на двох провідних мобільних платформах: iOS і Android. Вдалося грі зберегти дух першої частини або перед нами абсолютно новий продукт? Пропоную в цьому розібратися.
Перед початком гри потрібно завантажити кілька оновлень, так що переконайтеся, що ваш пристрій під'єднано до інтернету. Ну, а вершити зло ви, як і раніше, будете в темних підземеллях.
Перш за все, вам доведеться налагодити оборону, організувати видобуток ресурсів - переважно каменю і золота - побудувати безліч виробляють будівель ну і, нарешті, найняти кілька бесенят, які за сумісництвом є особистими рабами. До речі, якщо ваші слуги раптом стануть ухилятися від роботи, наподдайте їм. Я не жартую, в грі дійсно можна бити своїх підопічних. Так вони стануть в рази спритнішим і будуть швидше справлятися із завданнями.
Видобуток ресурсів ведеться автоматично, проте їх збір відбувається вручну. Саме тому вам періодично доведеться навідуватися на рудники, каменоломні і інші об'єкти. Згодом ресурси знадобляться для найму бойових юнітів, підвищення ліміту військ, вивчення нових заклинань і так далі.
По мірі розвитку підземелля ви поступово зможете перейти від будівництва будівель до бойових дій, проте оренду армії необхідний не тільки для оборони власних угідь, але і для набігів на сусідські землі. Видів юнітів в грі предостатньо, причому кожен з них володіє своїми сильними і слабкими сторонами. До купи, ви завжди зможете скористатися заклинаннями різної сили.
На будівництво споруд та оренду військ витрачається реальний час. Швидше завершити будівництво або тренування бійців можна за кристали. Їх доведеться докуповувати за реальні гроші, оскільки початковий запас швидко витратиться. Розробників теж можна зрозуміти: вони дуже хочуть заробити, тому однокористувальницької грі тут практично не приділено уваги. Спочатку ви пройдете навчальні місії, потім зможете пройти і невелику кампанію. Ну, а вже потім почнете грати з іншими гравцями по інтернету. А вони, повірте, точно захочуть напасти на вас і до всіх чортів (сподіваюся, в даному випадку слово доречно) зруйнувати з такою працею створене підземелля.
Підсумки
У новій Dungeon Keeper основний упор зроблений на багатокористувацьку гру. А чого ще було чекати від новомодної стратегії, створеної для мобільних платформ? Взагалі гра справляє приємне враження, тому я раджу познайомитися з нею не тільки давнім фанатам, але і всім іншим. Можливо, затятим прихильникам Dungeon Keeper ви не станете, зате відкриєте для себе ще одну цікаву гру, за якою зможете провести пару-трійку вечорів.
Оригінал новини був опублікований на MacRadar.ru