Menu

Nvidia показала як використовувати Project Shield для ігор на персональному комп'ютері

На виставці CES 2013 Nvidia показала Project Shield, навколо якої було багато шуму, але, як тільки виставка закінчилася, ми більше нічого не чули про цю інноваційної консолі.

Nvidia показала как использовать Project Shield для игр на персональном компьютере

 

Однак, хлопці з Санта-Клари вирішили показати, як консоль здатна стримить ігри з персонального комп'ютера. На CES була показана гра Need For Speed Most Wanted, але зараз процес показаний більш докладно. Відео проливає трохи світла на процес підключення Shield до комп'ютера, хоча точний час підключення так і залишилося таємницею. Як приклад був обраний постапокаліптичний шутер Borderlands 2.

Як спочатку повідомлялося, користувачам потрібно комп'ютер, оснащений відеокартою Nvidia GeForce GTX 680 і з встановленими сервісом Steam.

Nvidia обіцяє показувати демонстрації цієї особливості щопонеділка і показувати Android-ігри на цій консолі щочетверга.

|