HTC готує Sense 5.5?
Схоже, створення власної операційної системи стало модним заняттям. У мережі вже з'являлися чутки про те, що як HTC, так і Xiaomi вирішили створити свої власні ОС. З цього приводу було дуже багато суперечок, особливо, у разі HTC. Мало хто розумів, навіщо робити систему, витрачати на неї ресурси, коли компанія знаходиться в не найкращому становищі?
Сьогодні ж, завдяки китайським джерел в мережі з'явилося зображення нової операційки, яка на перевірку виявилася зміненим інтерфейсом, а точніше, BlinkFeed. Перероблений інтерфейс BlinkFeed також може вказувати на оновлення Sense до версії 5.5.
HTC Sense 5 був досить спірним рішенням, але, тим не менш, смартфон HTC One розпродається дуже і дуже непогано. Можливо, зараз HTC тільки поліпшить свій знаменитий інтерфейс, який, судячи з чуток, буде встановлено на HTC One Max.
Джерело: androidauthority.com

