Nvidia Tegra Tab з'явився в FCC
З початку цього місяця планшет Nvidia Tegra Tab був помічений в контролюючих органах одразу двох країн - Тайваню та США. Завдяки черговий витік були знову підтверджені характеристики пристрою, отримані його нові зображення, а також стала відома ще одна цікава деталь про нього. Почнемо з начинки - як і передбачалося, Tegra Tab повинен отримати чотирьохядерний процесор Nvidia Tegra 4 (причому, раніше невідому його модифікацію), 7-дюймовий дисплей IPS дисплей з роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів, 5-мегапіксельну основну камеру, фронтальну HD-камеру і акумулятор ємністю "3200 або 4100" маг (що саме це означає - незрозуміло).
Що стосується обіцяної цікавої деталі - планшет дійсно, як і обіцяли раніше неофіційні повідомлення, отримає стилус, але, згідно з останніми відомостями, їм буде оснащуватися тільки модель "Premium". З цього можна зробити висновок про те, що Nvidia Tegra Tab надійде в продаж як мінімум у двох версіях, але ось чим обидві версії будуть відрізнятися один від одного, крім наявність стилуса в одній з них, ми, на жаль, поки що не знаємо. Може бути, в "преміум" також буде входити набір попередньо встановлених ігор?
На жаль, не повідомляється і про те, коли планшет повинен бути представлений, але це, судячи з активності чуток про нього останнім часом, повинно статися вже досить скоро, максимум до кінця осені.
Джерело: engadget.com
