Menu

Archos 50 Oxygen: офіційні характеристики

Як і обіцяла Archos, вона привезла на виставку IFA 2013 смартфон Archos 50 Oxygen, який став першим комунікатором французької компанії з FullHD дисплеєм. Виробником IPS матриці високого дозволу виступила компанія LG Display, так що за її якість можна не турбуватися, але ось деякою іншою начинкою заради збереження низької ціни Archos, на жаль, довелося пожертвувати.

Archos 50 Oxygen: официальные характеристики

Гаджет отримав чотирьохядерний процесор MediaTek MT6589T з тактовою частотою 1,5 ГГц, 1 ГБ оперативної і 16 ГБ внутрішньої пам'яті, 13-мегапіксельну основну камеру, 5-мегапіксельну фронтальну камеру (це стало трендом серед відносно невеликих виробником, але, великі компанії, чомусь, поки зневажають установкою фронтальних сенсорів камер високого дозволу) і акумулятор ємністю 2300 мАч.

Archos 50 Oxygen буде "з коробки" працювати під управлінням Android 4.2 Jelly Bean і незабаром надійде у продаж в Європі. Офіційна ціна смартфона, на жаль, на даний момент все ще невідома, але навряд чи вона виявиться занадто великий, інше питання полягає в тому, для чого потрібен цей гаджет? Схоже, його куплять хіба що ті користувачі, які хочуть читати або переглядати на великому екрані високого дозволу, але точно не любителі ігор. Утім, кожен сам буде оцінювати власні потреби і можливості при виборі комунікатора - впевнені, Archos для багатьох 50 Oxygen виявиться прийнятним вибором.


Джерело: gsminsider.com

|