Menu

LG показала на IFA новий 55-дюймовий телевізор

LG показала на виставці IFA свій новий 55-дюймовий OLED телевізор і, як не дивно, він не зігнутий. Незважаючи на те, що цей тренд зробила популярним сама LG, телевізор має простий плоский дисплей, але це не робить його нудним. Так званий "Gallery" буде продаватися зі звуковим баром, розробленим у вигляді рамки - інженери LG встановили динаміки та сабвуфери навколо екрану і отримали 2.2-канальний звук.

LG показала на IFA новый 55-дюймовый телевизор

У теорії назву Gallery (номер моделі 55EA8800) звучить не дуже добре, але за словами журналістів engadget, телевізор досить привабливий. Якщо ви турбуєтеся, що звуковий бар буде заважати, поспішаємо вас заспокоїти - він анітрохи не відволікає від 55-дюймової панелі. Кольори виглядають дуже яскраво, а зображення - неймовірно чисто. Якість звучання також зможе вас порадувати.


Gallery і "звукова рамка" будуть продаватися разом за ціною 8999 €. Як сказали люди з LG, що знаходилися біля стенду, телевізор надійде в продаж до кінця року, хоча компанія ще не зробила ніяких офіційних заяв.


Джерело: engadget.com

|