Tegra Tab пройшов сертифікацію в Тайвані
Чутки про можливі плани Nvidia випустити свій 7-дюймовий планшет Tegra Tab циркулюють вже близько місяця. В мережі з'являлися фото задньої кришки пристрою, на якій написано "Tegra Tab", а також, пристрій було помічено в списках бенчмарку AnTuTu. Зараз же офіційне підтвердження існування планшета з'явилося у відділенні NCC в Тайвані.
Nvidia вказана в якості виробника пристрою, також вказано номер моделі - P1640. Відомо, що в пристрої буде Wi-Fi і Bluetooth - на жаль, це все, що може показати NCC, але лінійки біля пристрою підтверджують той факт, що планшет все-таки 7-дюймовий.
Зображення нижче показує задню сторону планшета, і якщо подивитися на нижню грань, то можна помітити, що у планшета буде отвір, судячи з усього, призначене для стилуса.
Очікується, що в планшеті буде встановлений чіпсет Tegra 4, що працює на частоті 1.8 ГГц. Також попередні чутки говорять про те, що планшет буде працювати під управлінням Android 4.2.2. Крім того, є непідтверджені дані про дозвіл дисплея - 1280 х 736 пікселів, 5-мегапіксельною камері і роз'єм micro HDMI.
Правда, поки невідомо, на кого розрахований цей планшет. Nvidia намагається конкурувати з Nexus 7? Або це пристрій для розробників додатків на Shield? У будь-якому випадку, якщо компанія збирається випустити конкурента Nexus 7 другого покоління, то його ціна повинна бути відповідною.
Джерело: androidauthority.com

