Panasonic AX3 - конкурент Lenovo IdeaPad Yoga
Великі компанії можуть собі дозволити досить сміливо експериментувати з форм-фактором своїх пристроїв, правда, такі досліди далеко не завжди виявляються успішними, і, в підсумку, про таких девайсах просто-напросто забувають. Незважаючи на це, до числа подібних апаратів ніяк не можна приписати ультрабук-трансформер Lenovo IdeaPad Yoga (версії 11, 13 та 11s), спосіб використання якого сподобався не тільки користувачам, але і привернув увагу конкурентів.
Цим конкурентом, про яку йде мова, стала компанія Panasonic, і, ясна річ, її було недостатньо уявити просто власний аналог ультрабука - пристрій також отримало поліпшені технічні характеристики (що, загалом-то, зрозуміло, враховуючи різницю в часі між анонсами Lenovo і Panasonic). Абсолютно незмінним залишилося одне - можливість трансформації лептопа в планшет шляхом повороту дисплея на 360 градусів.
Сам девайс під назвою Panasonic AX3 отримав процесор Intel Haswell з тактовою частотою 1,8 ГГц, 11,6-дюймовий FullHD-дисплей, 4 ГБ оперативної пам'яті і 128 ГБ внутрішньої пам'яті на SSD. За заявою виробника, повного заряду акумулятора пристрою вистачить, що воно змогло пропрацювати автономно аж до 13 годин - результат досить вражаючий. Вага девайса при цьому складе всього 1,14 кг, а його корпус, за славною традицією лінійки Toughbook, зможе витримати падіння з висоти близько 75 сантиметрів або вагу 100 кілограмів зверху. Так що, якщо ви раптом любите постояти на своєму ноутбуці, то Panasonic AX3 - точно ваш вибір. Наживо девайс повинен бути показаний на виставці IFA 2013 в Берліні, так чекати подробиць варто саме з цієї події.
Джерело: engadget.com
