Samsung опублікувала вихідний код Jelly Бін для SGS II
Ні, в заголовку немає ніякої помилки, і ви все правильно зрозуміли, південнокорейська компанія дійсно опублікувала на своєму офіційному сайті вихідний код прошивки з Android 4.1 Jelly Бін для свого флагмана 2011 року, Samsung Galaxy S II.
Правда, є одна заковика - вихідні призначені для трохи модифікованої версії цього комунікатора - GT-I9100_HK. Невідомо, чи вплине це на сумісність з оригінальним Galaxy S II, але, враховуючи ідентичні технічні характеристики, можна припускати, що ні.
Між тим, ця публікація коду прошивки порушила звичний порядок: спочатку випуск повноцінної прошивки, а потім вже пакети. Невідомо взагалі, чи збирається Samsung випускати OTA оновлення для свого комунікатора.
Тим не менш, навіть завдяки такому кроку південнокорейської компанії ми можемо сподіватися на перші неофіційні стабільні прошивки з "желейними бобами" вже до кінця цього року.
