Menu

Sony Xperia UL для Японії анонсований офіційно LG Optimus GJ на підході

Буквально кілька днів тому в мережі з'явилася інформація про двох неанонсовані смартфонах компаній Sony і LG і сьогодні, що цікаво, ця історія отримала продовження і знову стосується обох комунікаторів. Почнемо, мабуть, з Sony Xperia UL, який офіційно анонсований для Японського оператора KDDI.

Sony Xperia UL для Японии анонсирован официально, LG Optimus GJ на подходе

Відмінності новинки від міжнародного Xperia Z мінімальні, апарат отримав чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon S4 Pro (APQ8064), 5-дюймовий FullHD-дисплей з роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів, 13-мегапіксельну основну камеру з сенсором Exmor RS і окрему клавішу для запуску додатка камери. Як і інші топові смартфони Sony Xperia UL захищений від води за стандартом IPX5/8 і пилу за стандартом IP5X. Смартфон вийде в продаж 25 травня і буде продаватися в білому, чорному і яскраво-рожевому кольорах.

Sony Xperia UL для Японии анонсирован официально, LG Optimus GJ на подходе

Єдиним дивним моментом виявився використовуваний процесор. Незважаючи на попередні чутки, які стверджували, що девайс отримає процесор Snapdragon 600, Sony все ще продовжує встановлювати свої комунікатори процесори лінійки минулого року. Ми не кажемо, що це погано, зрештою, Snapdragon 600 є ніщо інше як розігнаний Snapdragon S4 Pro, але в порівнянні з новинками інших виробників таке рішення японської компанії виглядає трохи дивним.

Sony Xperia UL для Японии анонсирован официально, LG Optimus GJ на подходе

Зовсім скоро офіційно повинен бути представлений смартфон LG Optimus GJ, який стане аналогом захищеним LG Optimus G. Смартфон можна буде без побоювань занурювати під воду на глибину до 1 метра строком на 30 хвилин, що відповідає стандарту захисту IPX7. Поки не цілком зрозуміло, чи буде продаватися девайс на західних ринках, і ми сподіваємося точно дізнатися про це 22 травня - саме в цей день на Тайвані повинен бути представлений комунікатор.


Джерело: engadget.com

|