Масове виробництво Snapdragon 800 почнеться в травні
Зараз балом правлять флагманські комунікатори з процесорами Snapdragon 600 від Qualcomm: вже були представлені і випущені в продаж HTC One, Samsung Galaxy S IV, Xiaomi MI2S, LG Optimus G Pro і Asus Padfone Infinity. І на хвилі ейфорії ми майже забули, що самим потужним процесором цього року стане не Snapdragon 600, а Snapdragon 800, який, разом з молодшими версіями нової лінійки чіпів Qualcomm, був представлений ще в січні на виставці CES 2013.
Сьогодні Qualcomm на власному заході в столиці Китаю Пекіні, нагадала про це чіпі. Він отримає чотири ядра Krait 400 з тактовою частотою до 2,3 ГГц, графічний прискорювач Adreno 330, за допомогою якого можливе виведення на екран зображення з роздільною здатністю UltraHD (4K) на швидкості 30 fps, вбудовану підтримку LTE мереж і Wi-Fi 802.11ac, USB 3.0 (чекаємо, коли з'являться перші девайси з новою версією USB OTG) і передачі потокового FullHD відео з використанням технології Miracast, нативної підтримка якої вперше з'явилася в Android 4.2 Jelly Бін.
Qualcomm вже показала інженерні пристрої з новим процесором, але щасливчиків, яким вдалося потримати їх в руках, не дозволили запускати бенчмарки. Джерело повідомляє, що більш докладно познайомитися з такими девайсами з'явиться можливість в червні, ну а масове виробництво Snapdragon 800 почнеться вже зовсім скоро, в кінці травня. Коли з'являться перші споживчі пристрою новому чіпі, не сказано, але, напевно, це трапиться вже в середині другій половині року.
Джерело: engadget.com
