Menu

ASUS ZenWatch 2 будуть працювати довше попередника

ASUS ZenWatch 2 будут работать дольше предшественника

У червні цього року в Тайбеї виставці Computex 2015 компанія ASUS анонсувала нові смарт-годинник ZenWatch 2. З тих пір ми нічого не чули про цей пристрій, і ось сьогодні в Берліні на IFA 2015 годинники були офіційно представлені публіці. Нова модель буде доступна в двох розмірах: з 1,63-дюймовим дисплеєм (41 мм) і 1,45-дюймовим дисплеєм (37 мм). При цьому незалежно від версії виробник обіцяє два дні роботи без підзарядки. До речі, з допомогою магнітного коннектора годинник заряджаються на 50% приблизно за 35-40 хвилин.

ASUS ZenWatch 2 будут работать дольше предшественника

У годиннику можна знайти AMOLED-дисплеї, процесор Snapdragon 400, 512 МБ оперативної пам'яті, 4 ГБ вбудованої пам'яті, Bluetooth 4.1, Wi-Fi та захист за стандартом IP67.

ASUS ZenWatch 2 будут работать дольше предшественника

В 1,63-дюймової версії встановлений дисплей з роздільною здатністю 320х320 пікселів і акумулятор ємністю 400 маг, якого вистачає на 66 годин роботи в звичайному режимі. Молодша модель має 1,45-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 280х280 пікселів і акумулятор ємністю 300 маг, якого вистачає на 57 годин роботи.

ASUS ZenWatch 2 будут работать дольше предшественника
ASUS ZenWatch 2 будут работать дольше предшественника

Працюють нові годинник під управлінням операційної системи Android Wear. Із змін можна виділити більший час автономної роботи, магнітну зарядку Pogo, підтримку Wi-Fi і коліщатко на правій стороні годин, що дозволяє керувати деякими функціями.

ZenWatch 2 з 1,63-дюймовим дисплеєм буде коштувати €169, а молодша модель обійдеться в €149. Продажі почнуться в жовтні цього року. Варто відзначити, що компанія пропонує кілька варіантів забарвлення корпусу і матеріалів ремінців. Останні, завдяки стандартному 22-мм кріпленню, ви можете змінювати за своїм бажанням.


|