Blackphone 2 з захищеною програмною платформою вже доступний для попереднього замовлення
Samsung, Apple і BlackBerry завжди ставилися до питання забезпечення безпеки своїх програмних платформ з особливим трепетом: BlackBerry чимало уваги приділяє проблемам забезпечення безпеки при роботі з корпоративними клієнтами, а Samsung за допомогою захищеної платформи Knox намагається захистити Android-середовище. Виробник смартфона Blackphone, представленого близько року тому, наполягав, що даний пристрій захищене від протиправних дій хакерів по найвищому розряду. Тепер стало відомо, що новий смартфон Blackphone 2 вже доступний для замовлення.
Виробництвом смартфона знову займається Silent Circle. Гаджет отримав 5,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1080p, восьмиядерний процесор з тактовою частотою 1,7 ГГц, 3 ГБ оперативної пам'яті, 13-мегапіксельну основну камеру. Смартфон підтримує технологію швидкої зарядки і має слот для карти microSD.
Операційна система Silent OS, на якій працює Blackphone 2, розроблена на базі Android. У випадку зі смартфоном Blackphone першого покоління користувачі не могли встановлювати програми з магазину Google Play, але, для другого покоління девайса Silent Circle підключила партнерську програму Android for Work. Чи означає це, що користувачі смартфона зможуть встановлювати програми з Google Play, - поки невідомо.
Blackphone 2 буде випущений вже в наступному місяці, проте його ціна поки не встановлена. Нагадаємо, оригінальний Blackphone коштує $630.