Топова модифікація ASUS ZenPad S 8.0 коштує $299
Компанія ASUS починає продажі топової модифікації недорогого, але при цьому продуктивного 7,9-дюймового планшетного комп'ютера на базі процесора Intel Atom. Судячи з наявної інформації, ZenPad S 8.0 (Z580CA) вже з'явився в магазинах США, а в подальшому планшет, швидше за все, вийде і на інші ринки. Всього за $299 користувачі отримують пристрій, оснащений екраном з роздільною здатністю 2048х1536 пікселів, чотирьохядерним 64-бітним процесором Intel Atom Z3580 з тактовою частотою 2,3 ГГц і 4 ГБ оперативної пам'яті.
Що стосується інших характеристик, новинка також обладнана вбудованим накопичувачем ємністю 64 ГБ, слотом для карт пам'яті формату microSD і двома камерами на 8 і 5 мегапікселів. За словами виробника, одного заряду батареї повинно вистачити на 8 годин автономної роботи девайса. Функціонує новинка під управлінням операційної системи Android 5.0 з фірмовою оболонкою ZenUI.
Окремо відзначимо, що в лінійці ZenPad S 8.0 є й інші моделі. Наприклад, можна придбати модифікацію з чотирьохядерним процесором Intel Atom Z3530 і 2 ГБ оперативної пам'яті.