Menu

LVMH випустить конкурента Apple Watch

LVMH выпустит конкурента Apple Watch

Компанія Apple змогла досягти величезного успіху, випустивши флагмани iPhone 6 і iPhone 6 Plus, однак на ринку смарт-годин у корпорації сьогодні є чимало суперників, що прагнуть відтіснити Apple Watch на задній план. Так, наприклад, компанія LVMH, французький виробник товарів класу люкс, планує випустити власні "розумні" годинник, які можуть стати конкурентом Apple Watch. За заявами президента підрозділу LVMH Жан-Клода Бівера, що займається виробництвом годин, преміальний аксесуар буде продаватися за $1 500, причому ця вартість буде включати всі необхідні аксесуари, наприклад, ремінці.

Самим очевидним перевагою цих годин повинна стати тривалість "життя" від одного заряду акумулятора. Так, наприклад, годинник під брендом Tag Heuer, що належить LVMH, зможуть працювати від одного заряду до 40 годин, що на 18 годин перевищує можливості Apple Watch.

Бівер також зазначив, що має намір змінити стратегію Tag Heuer і зайнятися виробництвом годин, вартість яких буде варіюватися в межах від $1,000 до $4 870.


|