ASUS ZenWatch 2 все ж працюють на Android Wear
Сьогодні в Тайбеї стартувала щорічна комп'ютерна виставка Computex 2015. Захід відкрила компанія ASUS, яка представила безліч новинок, включаючи нові смарт-годинник. Всупереч численним чуткам, ZenWatch 2 працюють під управлінням операційної системи Android Wear 5.1.1, а не на власній прошивці від ASUS, як повідомлялося раніше. За прикладом Apple, компанія ASUS представила годинник в двох розмірах: велику модель (49х41 мм) з кріпленням під стандартні 22-мм ремінці і модель поменше (45х37 мм) з 18-мм кріпленням.
Ще одним запозиченням у Apple Watch стало коліщатко на правій стороні, що дозволяє управляти пристроєм. Доповнює картину магнітна зарядка, яка, як стверджує ASUS, дозволяє швидше заряджати годинник.
ASUS ZenWatch 2 будуть доступні в сріблястому, золотистому і темно-сірому кольорах, що в сукупності з набором доступних ремінців пропонує 18 різних комбінацій зовнішнього вигляду годин. Крім шкіряних будуть доступні ремінці з нержавіючої сталі, виконані під колір корпусу. ASUS також уклала договір зі Swarovski по випуску ремінців, прикрашених кристалами. Екран аксесуара також буде покритий 2,5 D-склом Gorilla Glass 3 із закругленими краями.
Про технічні характеристики новинки ASUS майже нічого не розповіла. Відомо, що ZenWatch 2 мають AMOLED-дисплей, процесор від Qualcomm і захист за стандартом IP67. З програмних особливостей відомо про можливості використання годин в якості пульта дистанційного керування камерою смартфона, новому додатку від ASUS, що дозволяє стежити за здоров'ям, а також програмі Watch Face Land, яка дозволяє користувачам створювати власні циферблати.
ASUS ZenWatch 2 надійдуть у продаж у третьому кварталі цього року, але вартість годинника поки не оголошена.

