MediaTek вдалося заробити за минулий рік більше 7 мільярдів доларів
Сьогодні компанія MediaTek представила фінансовий звіт своєї діяльності за 2014 рік. Згідно з опублікованою інформацією, за минулий рік виробник поставив більше 350 мільйонів процесорів для смартфонів, з яких близько 30 мільйонів оснащені підтримкою LTE. Також в минулому році по всьому світу було вироблено понад 40 мільйонів планшетних комп'ютерів на базі рішень від MediaTek. За підсумками 2014 року серед MediaTek посіла третє місце в світі по виручці серед бесфабричных розробників процесорів. Компанія запевняє, що в 2014 році її процесори були встановлені в кожному третьому мобільному пристрої з підтримкою стільникового зв'язку.
Виручка компанії за 2014 рік склав 7,019 мільярда доларів. Більше половини прибутку отримано завдяки виробництву чіпсетів для смартфонів, 25% від рішень для пристроїв "розумного" будинку і на 10% виручки припадає на процесори для планшетів і телефонів.
У минулому році MediaTek поставила перед собою завдання з розвитку нових мультимедійних технологій. Нові процесори отримали підтримку кодека H. 265, функції підвищення частоти відеокадрів ClearMotion, технології оптимізації зображення Mіravіsіon і дисплеїв з частотою оновлення картинки до 120 Гц.
За свої досягнення в індустрії у 2014 році MediaTek потрапила у міжнародні рейтинги відомих профільних видань. Агентство Reuters назвало MediaTek одним з "Топ-100 глобальних інноваторів-2014", а аналітична компанія IHS включила компанію в число "10 провідних постачальників мікросхем".


