Menu

Смартфон від LG з Південної Кореї: Optimus LTE III

Схоже, де на просторах Південної Кореї, батьківщини LG, був помічений раніше не відомий комунікатор від цього виробника з підтримкою LTE мереж 4 покоління. У цій країні, трохи згодом, продажу девайса почне оператор стільникового зв'язку SK Telecom, але от про те, коли ми його побачимо в інших країнах - на жаль, нічого не говориться.

Смартфон от LG из Южной Кореи: Optimus LTE III

Якщо судити за начинку апарату, то він є цілком непоганим "середнячком": HD дисплей з роздільною здатністю 1280 x 720 пікселів (діагональ не відома), двоядерний процесор Qualcomm MSM8960 Snapdragon і акумулятор ємкістю 2540 маг, трохи більше, ніж у LG Optimus LTE II з батареєю на 2150 маг.

Незважаючи на те, що LG Optimus LTE III належить до окремої лінійці Optimus LTE, по дизайну він нагадує представлений нещодавно Optimus F7 середнього сегмента зі схожими технічними характеристиками і, так само, як і сьогоднішня новинка підтримує 4G LTE мережі.

Інші подробиці про пристрої на даний момент не відомі, але ми обов'язково дамо вам знати, коли виробник офіційно представить міжнародну версію LG F260S або з'являться нові відомості про нього.

|