Menu

Смартфон від Amazon зрозуміє користувача з одного руху

Смартфон від Amazon зрозуміє користувача з одного руху 23.04.14 newsboy 26# Amazon

Інформація про те, що компанія Amazon збирається випустити власний смартфон, з'явилася давно. Пристрій буде володіти рядом цікавих нововведень, наприклад, 3D-дисплеєм з можливістю перегляду об'ємного зображення без спеціальних окулярів і чотирма додатковими камерами для відстеження жестів користувача. Портал BGR повідомляє про ще одну цікаву функцію. Смартфон зможе взаємодіяти з додатками за допомогою нахилу пристрою або певних рухів, здійснюваних користувачем по відношенню до апарату.

Дана функція буде сприяти швидкому запуску деяких додатків або надання доступу до додаткової інформації за допомогою одного руху. Наприклад, якщо користувач захоче прикріпити до свого текстового повідомлення фотографію, йому буде досить нахилити телефон в потрібну сторону, щоб увімкнути камеру. У додатку Kindle користувач зможе одним рухом дізнатися більше інформації про будь-якій книзі. Також функція нахилу і руху телефону, як повідомляє BGR, буде працювати і зі сторонніми додатками.

За чутками, Amazon представить свою новинку протягом наступних кількох тижнів. Поки невідомо, наскільки вдало буде реалізована функція руху і нахилу, і наскільки дивно буде виглядати людина, що розмахує своїм гаджетом. Однак ясно, що Amazon хоче здивувати ринок смартфонів з допомогою набору цікавих вбудованих функцій.


|