Menu

14-річний підліток придумав, як заощадити фарбу в принтері

14-летний подросток придумал, как сэкономить краску в принтере

Розмірковуючи над тим, як зменшити споживання паперу і чорнила для принтера у своїй школі, 14-річний Сувир Мирчандани виявив, що, якщо перейти з Times New Roman та інших шрифтів на Garamond, організації могли б економити тисячі, а то й мільйони доларів на купівлю чорнила і паперу.

Після збору зразків для свого дослідження, Сувир підрахував, як часто найпоширеніші символи використовуються в різних шрифтах. Потім він виміряв, скільки чорнила йде на кожну букву. Він збільшив літери, роздрукував і наклеїв на картонні листи, щоб на практиці перевірити свої висновки. 14-річний дослідник провів випробування для кожної обраної букви і зробив графік використання чорнила для різних шрифтів.

Ґрунтуючись на своїх дослідженнях, Сувир прийшов до висновку, що його шкільний округ може знизити витрата чорнила на 24% і економити $21 000 щороку.

Сувир опублікував свою роботу в Журналі для дослідників-початківців (Journal for Emerging Investigators), заснованому аспірантами Гарварду в 2011 році з метою дати платформу школярам і студентам для розвитку їх ідей. Сара Фенкхосер, одна із засновників журналу, порадила Сувиру запропонувати свою ідею федеральному уряду, адже якщо воно буде друкувати документи шрифтом Garamond, то зможе економити $136 мільйонів щорічно. А якщо всі державні органи підтримають роботу Сувира, то економія складе $234 мільйона в рік.

Однак уряд не збирається міняти використовувані шрифти, посилаючись на свою політику по зменшенню витрат за рахунок використання переробленого паперу і друку меншої кількості документів.




 

|