Деякі власники Android-пристроїв отримали нову кнопку в меню швидких налаштувань
У минулому році компанія Google представила Chromecast - пристрій, що дозволяє транслювати зображення з екрану мобільних пристроїв на телевізори. Тільки в США були продані мільйони одиниць Chromecast, тому не дивно, що Google хоче реалізувати більш тісну інтеграцію пристрої зі своєю екосистемою. Деякі власники нових пристроїв Nexus і Motorola помітили у себе в меню швидких налаштувань невідому кнопку "Cast Screen".
Зараз натискання на кнопку не призводить до яких-небудь результатів. Цілком імовірно, що компанія Google почала роботу над новою функцією.
Більшість користувачів, які отримали таке нововведення, мають версію операційної системи Android 4.4 KitKat і працюють з деякими додатками для Chromecast, як, наприклад, AllCast.
Варто припустити, що дана функція буде забезпечувати автоматичну трансляцію контенту на телевізор при включенні відповідних додатків.

