Menu

Компанія Liquid Image представила окуляри для підводного плавання з вбудованою камерою

Компания Liquid Image представила очки для подводного плавания со встроенной камерой

Для того, щоб стати професійним дайвером, потрібно пройти серію уроків, а після цього скласти іспити на отримання сертифікату. Кращий спосіб оцінити вкладені зусилля - це зафіксувати свої занурення у вигляді фотографій або видеозаписей.Существует велика кількість водонепроникних фото - і відеокамер, але компанія Liquid Image пішла далі. На CES 2014 вона представила серію окулярів для підводного плавання Hydra з вбудованою камерою, яка прикріплена прямо до оправі маски, що звільняє вас від постійного носіння інших гаджетів.

Є дві версії масок в рамках цієї серії: HD 720p і 1080p Full HD моделі. Вибір того або іншого пристрою залежить від потреб і величини бюджету споживача. Модель 1080p оснащена камерою 12 Мп і може знімати відео 60 кадрів в секунду.

Компания Liquid Image представила очки для подводного плавания со встроенной камерой

У версії 720p встановлена 5-мегапіксельна камера, яка знімає відео 30 кадрів в секунду.

Компания Liquid Image представила очки для подводного плавания со встроенной камерой

Обидві камери управляються з допомогою кнопок. Усередині маски встановлені світлодіоди, що сигналізують про обраний режим зйомки. При недостатньому освітленні, додатково можна придбати ліхтарик, прикрепляющийся до масці.

Окуляри можна буде купити на офіційному сайті вже у травні 2014 року. Вартість моделі 1080p складе $349,99, а 720p - $119,99.




 

|