Apple отримала патент на камеру з вільною точкою фокусування
Сьогодні компанія Apple отримала патент на камеру Light Field. Мова йде про камеру з нульовою затримкою спуску, і точка фокусування може бути змінено вже після того, як знімок зроблений. Про цю технологію писав Walter Isaacson в біографії Стіва Джобса. Засновник компанії Apple говорив про це, як про "перевинаходження фотографії". Стів хотів перевинайти три речі: телебачення, книги і фотографії.
Патент позначається як "адаптер рефокусировки зображення" і описує камеру Light Field наступним чином:
Система цифрової камери налаштовується для роботи в режимі низького дозволу для можливості рефокусировки і в режимі високого дозволу для статичної фокусування. Така камера включає в себе корпус, сенсор, встановлений в корпусі камери, що має безліч пікселів для захоплення цифрового зображення, лінзи з отвором для формування зображення на площині і адаптер, який встановлений між лінзами і сенсором. Цей адаптер складається з масиву мікролінз. Цей масив змінює своє положення для переходу між робочими режимами.
Варто пам'ятати, що компанія Apple подає патенти на безліч речей. Багато хто з них у підсумку потрапляють у продукцію компанії. Але більша частина залишається нереалізованими. Це означає, що не варто наділяти майбутні товари Apple неіснуючими технологіями, виходячи з патентів, які компанія реєструє.

