Menu

Смартфони Nokia отримають підтримку Bluetooth 4.0LE

Смартфоны Nokia получат поддержку Bluetooth 4.0LE

Є ймовірність, що Microsoft додасть підтримку Bluetooth 4.0LE в оновлення до Windows Phone 8.1, яке почне поширюватися на початку 2014 року. Але це може і не знадобитися, так як Nokia, що займається підтримкою 95% екосистеми Windows Phone, може додати цю функцію разом з підготовкою оновленням Lumia Black. Крім підтримки Bluetooth 4.0 LE смартфони отримають оновлення функціоналу Glance screen і Камери.

Nokia вже додала підтримку Bluetooth 4.0LE в смартфонах Lumia 520, 620, 625 і 720 з оновленням "Amber". Тепер підтримку Bluetooth 4.0LE можуть отримати і інші пристрої. Це має значення для тих, хто постійно користується спеціальними аксесуарами для телефону, наприклад, моніторами серцевого ритму, фітнес-трекерами, браслетами-будильниками і багатьма іншими. В економічному режимі батарея аксесуара може працювати від одного заряду до декількох місяців.

Смартфоны Nokia получат поддержку Bluetooth 4.0LE

Крім покращення функціоналу Bluetooth користувачі отримають можливість вибирати кольори для Night Mode, а також зможуть отримувати повідомлення і бачити інформацію з крокоміра при роботі смартфона в режимі Glance Screen. Власники Lumia 1020 і 1520 отримають підтримку RAW в додатку Камера.

На жаль, не відома тільки дата виходу оновлення.




 

|