У Sony PlayStation 4 буде підтримка мобільних операційних систем?
Всі ми знаємо, що Sony збирається показати PlayStation 4 20-го лютого. Але, оскільки Sony виробляє смартфони, не додадуть чи вони чогось на зразок інтеграції Android і/або підтримку Android-девайсів?
Згідно Nikkei, PS4 буде щось на зразок домашнього "нервового центру" розваг з можливістю підключення до мобільних девайсам і ділитися ігровим досвідом". Це не дивно у світі, в якому мобільні пристрої стають все важливіше і важливіше. Загалом, має сенс для Sony надати мобільні сервіси для власників PS4 без поділу з мобільних платформ. Судячи з їх амбіціям в світі ігор для смартфонів, ніхто не здивується, якщо вони додадуть якийсь вид інтеграції Android, особливо для тих, хто використовує девайси від Sony.
Звичайно, PS4 буде абсолютно нової консоллю з новим дизайном і поліпшеними характеристиками, але її куплять не тільки користувачі Android. Давайте не забувати, що Microsoft зробили приблизно те ж саме зі своєї консолі Xbox. Xbox-сервіси вже вбудовані в Windows Phone, і компанія також є Xbox SmartGlass для девайсів на Android.
Чи зробить Sony щось подібне? Дізнаємося на наступному тижні.
Що ми точно знаємо на даний момент, так що це PlayStation, Xbox і Wii є одними з найважливіших ігрових девайсів. І що це тріо знаходиться під великим тиском з боку мобільних девайсів і ігрових гаджетів, незалежно від операційної системи.
Це означає, що Sony (та інші виробники) все ж змушені зробити інтеграцію з мобільними девайсами хоча б у вигляді підтримки ігор з Android (або іншої операційної системи).
