Menu

Apple зайнялася пошуком технічного менеджера для захоплення Китаю


Apple занялась поиском технического менеджера для захвата Китая

Протягом декількох місяців ходять чутки про можливу співпрацю Apple з одним з найбільших за кількістю користувачів стільникових операторів в світі - китайською China Mobile. (Його послугами користуються ні багато, ні мало, а 760 мільйонів чоловік в Піднебесній, а це дуже великий куш для виробника iPhone.) Ще на початку року Тім Кук побував у Китаї і поспілкувався з представниками China Mobile, хоча досі ніяких офіційних підтверджень співпраці двох гігантів опубліковано не було. Однак схоже, що ситуація незабаром зміниться, адже Apple почала пошук технічного керівника для роботи з China Mobile.


Apple занялась поиском технического менеджера для захвата Китая

В якості члена глобальної команди по роботі з стільниковими операторами менеджер повинен керувати замовленнями і технічною стороною співпраці з усіма операторами в Китаї. У нього будуть безпосередні підлеглі в Пекіні та Гонконзі.

Будучи менеджером на території Китаю, співробітник стане відповідати за загальне управління технічним інтерфейсом для всіх китайських стільникових операторів. В його обов'язки увійде отримання схвалення на реалізацію продуктів і Apple, підтримка операторів під час технологічних випробувань, вирішення заявлених технічних проблем, вивчення перспективних планів операторів та участь у зустрічах інженерів вищої ланки.

Посада вимагає відмінних комунікативних навичок на мандаринському та англійською мовами, що забезпечить менеджеру можливість спілкування у відповідному форматі з вищим керівним складом наших компаній-партнерів та із співробітниками Apple.

В оголошенні також згадується необхідність досвіду роботи зі стандартом мереж TD-SCDMA, розробленим в Китаї з метою забезпечити місцевим користувачам гідне якість зв'язку без необхідності виплачувати високі роялті західним операторам. Ще одна вимога - досвід роботи з мережами стандарту TD-LTE (китайський варіант LTE-мереж).

До речі, припущення з приводу такого розвитку подій висловлював аналітик з KGI Мін-Чі Куо, в чиїх прогнозах можна не сумніватися. Ще в серпні він опублікував припущення, що Apple готує до випуску iPhone 5c з підтримкою стандарту TD-LTE. На його думку, запуск iPhone 5s і 5с у співпраці з China Mobile призведуть до того, що 25% всіх iPhone 5s і 35% iPhone 5c будуть продаватися саме в Китаї.

Офіційний представник China Mobile відмовився ділитися з пресою якої б там не було інформації про можливу угоду, заявивши тільки, що Apple і найбільший стільниковий оператор Китаю ведуть зараз розмови про співпрацю. [9To5Mac] & [ai]

|