Рада директорів Apple незадоволений темпами інновацій
Члени вищого ешелону керівництва Apple навмисно не з'являються на публіці, не дають інтерв'ю і вже точно не діляться таємницями закулісся з журналістами. Тому недавній слух, голосно пущений з американського телебачення, звучить не дуже переконливо. Але звучить дуже голосно: за даними Fox News, рада директорів Apple незадоволений темпами інновацій в компанії, а її члени почали тиснути на Тіма Кука.
Несподівану заяву було зроблено під час рядовий передачі на телеканалі Fox Business Network. Кореспондент Чарлі Гаспарино повідомив:
Наскільки ми знаємо від джерел Fox Business Network, існує занепокоєння на рівні ради директорів, пов'язане з темпами інновацій в Apple. Що вони останнім часом зробили? Був iPad і ще кілька речей, але вони не створили нічого інноваційного, крім того, що зробив Стів Джобс. І це занепокоєння виражається в тиску на Тіма Кука з метою прискорити темпи інновацій, причому якомога швидше.
Ми хотіли б зазначити, що це цікава закулісна драма. Це не означає, що Тіму Куку загрожує звільнення або що йому шукають заміну. Ми цього не знаємо, і я не думаю, що це відбувається. Наші джерела в Apple повідомляють, що це не так. Але ми можемо підтвердити, що рада директорів турбується про те, що буде пропонувати компанія в перспективі. Є у них правильні продукти в майбутніх лінійках? Є інноваційні речі? Якщо у них щось, що дозволить наростити темпи зростання?
З тих пір минуло кілька днів, але ніяких спростувань ніхто не опублікував. Якщо вся історія не вигадана спочатку, рада директорів висловлює думки більшості тих, хто вже або ще не користується продуктами Apple. Звідси цілком логічно випливає очевидна невизначеність в діях, якій Apple раніше не страждала. Може, саме рада директорів продавив проект «дешевого iPhone»? Може, саме на них незадоволені користувачі повинні звалити свої негативні враження від «занадто нової» iOS 7? Запитань більше, ніж відповідей, і, швидше за все, правду про все це ми не почуємо ще дуже довго. Треба віддати належне Fox News - так, як цей репортаж, не «гримить» навіть дата анонсу нових iPhone.
