«Школи Стіва Джобса» у серпні відкриються в Нідерландах
За повідомленням Der Spiegel, в серпні в Нідерландах відкриються так звані «школи Стіва Джобса». Загальне число новомодних освітніх установ досягне 11, а кількість учнів у віці від 4 до 12 років перевалить за тисячу.
Учнів звільнять від суворого графіка. Тепер вони самі зможуть обирати собі заняття до душі. У школах не буде класних дощок, крейди і інших атрибутів, властивих подібним закладам. Більш того, у главу кута ставиться iPad: всі заняття будуть проводитися за допомогою нього.
Школи будуть відкриті по буднях з 7:30 до 18:30, проте діти зможуть приходити на уроки в зручний для них час. Процес навчання також можна буде продовжити вдома або під час канікул.
«Школи Стіва Джобса» - це частина руху за модернізацію освіти в Нідерландах. Подібне нововведення підтримується більшістю політичних партій в цій європейській країні. Батьки, кошти яких не дозволяють придбати iPad, отримають підтримку з фонду солідарності». Назва шкіл може стати офіційними, однак керівництво Apple, рівно як і вдову Стіва Джобса, поки офіційно не повідомили про новомодної ідеї.
[macnn]

