Apple активно реєструє торговельну марку iWatch
З невеликою перервою після Росії та Ямайки, Apple подала документи на реєстрацію торгової марки своїх майбутніх годин в кількох інших країнах. Якщо ви досі не вірите в їх неминучу презентацію - настав час переконати самого себе.
Кілька днів тому Apple відновила реєстрацію торгової марки iWatch в найбільших країнах світу. Спочатку цікаву заявку виявили в Тайвані. Потім аналогічні вести прийшли з Мексики. А до сьогоднішнього ранку до цього списку додалася Туреччина.
І це не все: Apple хоче зареєструвати iWatch в Індії, Колумбії, Чилі. У підсумку заявки були подані в дев'ять країн, і до осені їх кількість повинна зрости в кілька разів. Про дату виходу пристрою немає однозначної інформації: хтось каже, що ми побачимо його до кінця нинішнього року, а хтось не рекомендує сподіватися на «розумні годинник від Apple аж до 2014-го. [macrumors]


