[App Store] Університет Монстрів. Продовження легендарного анімаційного фільму
Розробник/Видавець: Disney Inc.
Версія: 1.1
iPhone + iPad: 229 рублів [Завантажити з App Store]
Ми всі його дивилися - хто-то з батьками, а хтось зі своїми дітьми. Складно повірити, що з тих пір пройшло більше десяти років. З 20 червня у російський прокат виходить анімаційний фільм «Універсистет Монстрів» (Monsters University). Герої легендарної «Корпорації Монстрів» повертаються - але не тільки на екрани, але і у минуле.
Нова анімаційна картина від Disney і Pixar є приквелом, тобто розповідає про те, що відбулося до початку подій першої частини. Головні герої - монстри Майк (зелений) і Саллі (синій) - на той момент ще не знали один одного. Волею випадку, обидва одночасно надходять в Університет Монстрів - навчальний заклад, в якому навчають лякати сплячих людей правильно. Виявляється, це ціла наука. А точніше, кошмарология, ужасометрия і інші дивні дисципліни.
Крізь навчальний процес розгортається конфлікт, боротьба і взаємна неприязнь, крізь яку пізнаються не тільки характери героїв, але і їх майбутня дружба. Не забуваємо гумор і чудова якість картинки - все-таки це фільм від Pixar, тому нудно не буде нікому.
Якраз за два місяці перед початком прокату, Disney випустила однойменний додаток для iPhone і iPad. Університет Монстрів. Преміальне видання - це одночасно і інтерактивна книга, і аркадна гра, і навіть найпростіший фоторедактор - на самому початку гравця просять сфотографуватися і побавитися з зовнішністю.
Все, що відбувається озвучений професійним диктором найвищого класу - як закадровий голос в кінотеатрі. Історія, що розгортається у фільмі, переказана на тридцяти з гаком сторінках інтерактивної книги. Анімовані зображення змінюються невеликими відеороликами з фільму. Уважні читачі можуть знайти «студентські квитки», заховані на картинках. Ці квитки відкривають додаткових персонажів в режимі гри.
Гра розділена на п'ять рівнів, де потрібно ухилятися від перешкод або перестрибувати від них на стіни або стелю. Управління реалізовано просто, якщо не сказати геніально: щоб перестрибнути на стіну, потрібно просто повернути пристрій цілком. Тільки надто засмутила чуйна реакція акселерометра.
По завершенню рівня гравець повинен як можна сильніше налякати тестовий манекен в ліжку. Для цього потрібно кричати в мікрофон. Ну або просто голосно говорити поруч з ним. За успішне проходження нараховуються очки. А якщо виконати певні умови - наприклад, пройти такий-то рівень таким персонажем - то гра видасть нагородну картку, тобто «ачивку» на геймерський жаргоні.
Гра сама по собі нічого, але інтерактивна книга та її повноцінна російськомовна озвучка вражає навіть більше. Залишається тільки піти в кінотеатр.
iPhone + iPad: 229 рублів [Завантажити з App Store]
Юзабіліті: 4+, Функціональність: 4+, Інтерфейс: 5, Ціна/якість: 4, Вердикт: 4![[App Store] Университет Монстров. Продолжение легендарного анимационного фильма](/images/articles/20130627/917b1caaa33ed09d2d4100f1c8d936e4.jpg)
![[App Store] Университет Монстров. Продолжение легендарного анимационного фильма](/images/articles/20130627/d88925490c16f57e059bac196bbc17ef.jpg)
![[App Store] Университет Монстров. Продолжение легендарного анимационного фильма](/images/articles/20130627/b54e7111e6de0d7b334a0445a8874994.jpg)
![[App Store] Университет Монстров. Продолжение легендарного анимационного фильма](/images/articles/20130627/5eb87c25e6a60ee47f97bc1e78d4b305.jpg)
![[App Store] Университет Монстров. Продолжение легендарного анимационного фильма](/images/articles/20130627/63940a67106fd6e7764575f4437b1151.jpg)
![[App Store] Университет Монстров. Продолжение легендарного анимационного фильма](/images/articles/20130627/9edeae933419a0dd9aff5a948ea8233d.jpg)
![[App Store] Университет Монстров. Продолжение легендарного анимационного фильма](/images/articles/20130627/d23fc07fe495d5c379603414c9d6e704.jpg)