Клавіатура а-ля Microsoft Surface для iPad
Останнім часом Logitech з'являється в нашій стрічці частіше звичайного. На те, утім, є логічні причини. Сьогодні компанія представила аналог клавіатури Touch Keyboard, продається разом з Microsoft Surface. Це перша клавіатура для iPad такого роду, і виділяється вона не тільки функцією, але і формою.
Насправді аналогія з Surface очевидна настільки, наскільки це взагалі можливо. Logitech взяла за основу форму корпусу планшетника Microsoft і додала до нього клавіатурну «кришку». Вийшов FabricSkin Keyboard Folio. Водовідштовхувальне покриття з обох сторін захищає повнорозмірні, нехай навіть і не сенсорні клавіші.
У такому чохлі iPad може потягатися з Surface Pro по товщині. Вага теж відносно чималий: 565 грам, хоча факт наявності клавіатури пом'якшує враження. В кришку вбудовані магніти, вимикаючі екран а-ля Smart Cover, а сама вона складається в просту підставку. При цьому клавіатуру сховати не можна. Природно, працює вона протоколу Bluetooth і тримає заряд до 3 місяців за 2 години набору тексту на день. Зарядка здійснюється через порт micro-USB.
Аксесуар доступний в п'яти варіантах, кожен з яких зроблений з різних матеріалів: так, чорний покритий шкірою, червоний - щільною тканиною, а синій - бавовною. Ціна аксесуара - 150 доларів, але продажі почнуться тільки в наступному місяці. FabricSkin Keyboard Folio не сумісний з iPad mini. [Logitech]








