J.D. Power: iPhone задовольняє краще всіх
На тлі лідерства Android на ринку і наполегливих порад аналітиків не інвестувати в акції Apple, компанія з Купертіно в черговий раз бадьоро посіла чільні позиції в області якості і післяпродажного обслуговування своїх пристроїв. В «черговий» - це у дев'ятий раз за версією J.D. Power, і рівень споживчої задоволеності від iPhone дійсно вражає.
Так, за даними аналітичної компанії, з 1000 можливих балів Apple заробила рекордні 855. Це навіть більше, ніж середній показник по індустрії (він становить 796). Конкуренти за шкалою якості обслуговування не дотягнули і до цього, хоча виявилися дуже близькі до средненькому рівня клієнтської задоволеності. На другому місці несподівано виявилася Nokia з відміткою в 795. Потім буквально «в потилицю» дихають Samsung, Motorola і HTC з 793, 792 і 790 балами відповідно. Відстають від колективу LG з показником в 744 бали і Blackberry з оцінкою 732.
Старший директор телекомунікаційних послуг J.D. Power Кірк Парсонс коментує результати дослідження своєї компанії наступним чином:
Можливості смартфонів і їхні функції розширюються, і споживачі все більше покладаються на свої пристрої. В результаті у виробників з'являється більше можливостей для поліпшення загального досвіду експлуатації їх продукції. Наприклад, з допомогою покращеної інтеграції сервісів або розширення комунікаційних можливостей, таких як відео-чат.
Хоча, наявність можливостей - це лише півсправи. Важливо, щоб вони були дійсно затребувані і зручні у використанні. Apple явно дотримується цей баланс, що побічно підтверджують результати досліджень JD Power. [ai]