Menu

TSMC може виконати процесор A7


TSMC может произвести процессор A7

Apple досі не зважилася відмовитися від послуг Samsung щодо виробництва процесорів для своїх мобільних пристроїв - незважаючи на сотні подібних чуток, що виникають вже третій рік поспіль. Це вже перетворилося на традицію. Тому черговий донос з Тайваню варто сприймати з обережністю - тим більше з огляду на те, що правду ми дізнаємося лише через рік.

Фабрика чуток Digitimes рапортує: до кінця нинішнього місяця Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) отримає і передасть виробництво схеми нового покоління мобільних чіпів Apple. Мова йде про SoC (систему-на-чіпі) A7, яка нібито буде виготовляється за 20-нанометровим техпроцесом. Цей факт не означає швидке створення готових чіпів в промислових масштабах: спочатку на основі схем буде створена «маска», з допомогою якої будуть друкуватися процесори A7.

Перші тестові партії будуть випущені в травні-червні, але поставки «не почнуться» аж до першого кварталу 2014 року. Раніше, в грудні 2012-го, TSMC успішно сертифікувала виробництво чіпів по 20-нанометровому техпроцесу. Але поки що вони не готові до такого масового виробництва - і тому в цьому році в нових пристроях Apple будуть встановлені більш ефективні версії процесорів серії A6 на 28-нанометровому техпроцесі. Є також проміжний варіант - випуск 28-нанометрових процесорів A7. А ще є варіант, що Digitimes в черговий раз складають казки. Вибирайте. [macrumors]

|