Apple запустила рекламну кампанію«Знято на iPhone 6
Поки всі конкуренти зайняті на MWC в Барселоні, Apple спокійно продовжує просувати власні пристрої. Нова масштабна рекламна кампанія присвячена можливостям камери iPhone 6.
Ще в неділю головна сторінка офіційного сайту Apple перетворилася. Вона перетворилася на віртуальну галерею знімків, зроблених відомими фотографами на флагманський смартфон компанії. Галерея отримала назву «Знято на iPhone 6». Всього в ній представлені роботи 77 фотографів у 70 містах і 24 країнах. Тематика фотографій також значно відрізняється.
Для кожного знімка в галереї вказаний автор, місце зйомки, а також додаток, за допомогою якого воно було зроблено.
Однак це був тільки початок. Вже на наступний день матеріали кампанії «Знято на iPhone 6 поширилися на рекламні щити, сторінки журналів, вуличні плакати та інші об'єкти. Нова рекламна кампанія Apple запущена відразу в декількох країнах, включаючи США, Канаду, Великобританію, Малайзію і ОАЕ.
Ну а поки саме час відвідати віртуальну галерею на сайті Apple. Там дійсно є на що подивитися, а всі фотографії зроблені за допомогою iPhone 6, простих графічних редакторів і рівних рук. [MacRumors]
Ще цікаве:
- Apple запустила чергову рекламу iPhone 6 і iPhone 6 Plus, присвячену можливостям iMessage
Передсвятковий період і настає «Чорна п'ятниця» змушують Apple діяти швидко... - Apple поступово вирішує проблеми з дефіцитом iPhone 6, iPhone 6 Plus і iMac з дисплеєм Retina 5K
Apple зробила все можливе, щоб у передсвятковий період покупці не... - Наочне порівняння макета iPhone 6 з іншими пристроями Apple
За останні тижні за допомогою чохлів і макетів ми могли...