Російський Apple Store оновився до «Чорної п'ятниці»
Вперше в історії російський Apple Store напередодні «Чорної п'ятниці» тотально оновив інтерфейс. Тепер кожен девайс супроводжують яскраві ілюстрації з головним тайтлом - «Одним подарунком - багато подарунків».
У цьому році день «Чорної п'ятниці» відбудеться 28 листопада, тобто вже на наступному тижні. Однак подробиць про подарунки цього року на сайті Apple поки немає.
Традиційно саме у цей день магазини проводять самі масові та найвигідніші розпродажі, спустошуючи склади перед різдвяними затарками. Звиклі до таких днів жителі зарубіжних мегаполісів відкладають гроші на великі покупки, які зазвичай плануються задовго до настання останньої листопадової п'ятниці року.
Російський сайт обнадіяв обновившимся інтерфейсом, давши надію на те, що і нас можуть торкнутися вигідні пропозиції Apple. Але не варто забувати, що з понеділка очікується підвищення рублевих цін на весь асортимент магазину, так що радість від знижок і подарунків може бути затьмарена збільшенням вартості основних девайсів.[apple]


