Menu

Tesla Motors: дизайнери інтерфейсу нашого електромобіля прийшли з Apple


Tesla Motors: дизайнеры интерфейса нашего электромобиля пришли из Apple

Хав'єр Вердура, глава відділу з розробки продуктів і управління проектами Tesla Motors

Під час конференції RKS Sessions, влаштованої американською консалтинговою компанією RKS Design один з керівників Tesla Motors Хав'єр Вердура розкрив цікавий секрет команди, відповідальної за кращий електромобіль у світі. Як з'ясувалося, за Tesla теж відповідали колишні співробітники Apple


Q&A з Хав'єром Вердурой в рамках RKS Sessions. Відноситься до новини частина починається з 29:14

Нагадаю, що Tesla Motors досить активно переманює народ з Apple, і в минулому вона змогла залучити технічного гуру Дуга Філда і майстри сплавів Річа Хелі. Тепер же стало відомо, що відповідає за користувальницький інтерфейс Tesla команда здебільшого теж складається з колишніх співробітників Apple.

У створеному командою Ілона Маска електромобілі укладено безліч інновацій. Його цілком можна назвати iPhone в світі авто. Проект пережив чимало складнощів, іноді навіть здавалося, що комерційного продукту ми не побачимо, але в підсумку перемогла команда ентузіастів всі труднощі і тепер Tesla Motors не встигає штампувати серійні моделі - все розкуповують наперед.


Tesla Motors: дизайнеры интерфейса нашего электромобиля пришли из Apple

Кросовер Tesla Model X

Але повернемося до інновацій. Крім технічних фішок ці боліди також володіють і вельми незвичайним інтерфейсом. Практично всіма системами машини ви керує через 17-дюймову сенсорну панель, і за виводиться на неї інтерфейс відповідає команда з п'яти чоловік, велика частина з яких прийшла з Apple. Про це Вердура розповів, коли відповідав на запитання журналістки про програмні можливості автомобіля, а якщо точніше, то про дизайні того самого інноваційного інтерфейсу.

Він багато говорив про промисловому дизайні Tesla, що природно, адже це основна тема конференції та доповіді, але і в програмному плані там теж є про що розповісти. Зокрема, команді довелося вирішити масу проблем різного характеру, щоб домогтися комфортної роботи з автомобілем при практично повній відсутності фізичних кнопок в ньому. Їх усього дві: одна відповідає за запуск двигуна, а друга - за відкриття бардачка. Складно сказати, чи допоміг хлопцям досвід роботи в Apple, але судячи по захоплених відгуків користувачів автомобілів Tesla, все у них вийшло добре. [9To5Mac]

|