Apple оновила права на використання рідких металів
В черговий раз підтвердилися чутки про те, що Apple все ж планує використовувати так званий рідкий метал. Виключні права на використання цього матеріалу були придбані компанією ще в 2010 році і діяли аж до лютого 2014 року. Нова угода діятиме до 5 лютого 2015 року.
Компанія Liquidmetal Technologies і Apple уклали угоду про прямі постачання рідкого металу ще в серпні 2010 року. Повторне утвердження партнерства та внесення деяких поправок до договору були здійснені два роки тому - 15 червня 2012. У тому ж році один з найвагоміших інвесторів Liquidmetal Атакан Пекера (Atakan Peker) підкреслив, що від масового використання рідких металів для виробництва повноцінних складових iPhone та iPad Apple відокремлюють від двох до чотирьох років.
У теперішній же час єдине застосування рідкого металу в продукції Apple можна зустріти на прикладі інструмент для витягання SIM-картки або, як кажуть в народі - іСкрепки. Цікавий і той факт, що в більшості комплектацій європейських версій смартфонів іСкрепка виготовляється із звичайної сталі, в той час як американська версія iPhone забезпечена скріпкою з рідкого металу.
Найближчим часом Apple планує приступити до виготовлення клавіші Home і сенсорної поверхні майбутніх пристроїв при використанні рідкого металу. Висока міцність, завидні антикорозійні властивості і можливість приймати будь-які форми при незначній масі, роблять рідкий метал дійсно унікальним матеріалом для виробництва смартфонів. [AI]

