Menu

Apple раптово покинули два важливих керівника


Apple внезапно покинули два важных руководителя

Останнім часом Apple не тільки переманює цінних співробітників з інших компаній, наприклад, з Wolff Olins і Burberry, але також втрачає своїх власних. Так, наприкінці минулого року пішла директор продакт-плейсменту Сюзанна Ліндберг, а буквально днями стало відомо про відставку Кеті Коттон, яка займала посаду віце-президента зі зв'язків з громадськістю та голови відділу продажів в США Зейна Роу.

Кеті пропрацювала в Apple 18 років і вона була присутня на всіх офіційних і неофіційних заходах компанії. Це дуже поважна людина, яка завжди стіною стояв за керівників Apple, не давав їх на поталу пресі і чудово спрацювався як зі Стівом Джобсом, так і з Тімом Куком. В офіційній заяві американського виробника з цього приводу сказано наступне:

Протягом 18 років Кеті присвячувала компанії всю себе, але зараз вона вирішила більше часу проводити зі своїми дітьми. Ми будемо дуже по ній нудьгувати.
Стів Доулінг, співробітник прес-служби Apple

Що ж, враховуючи шалений темп, в якому працює Apple, а також вимоги до співробітників, особливо якщо мова йде про керівників вищої ланки, останні два десятиліття для Кеті Коттон явно були суворими. Настав час відпочити і тепер всю себе присвячувати сім'ї.

Що стосується Зейна Роу, то до поточної відставки він пропрацював у Apple всього два роки, перейшовши туди після 19 років служби в Continental Airlines, де обіймав посаду головного фінансового директора. На новому місці він відповідав за всю роздріб в США, працював з великими торговельними мережами і стільниковими операторами.


Apple внезапно покинули два важных руководителя

Прес-служба Apple підтвердила згадану кадрову перестановку, хоча і не повідомила причини відставки Роу. Його обов'язки візьме на себе Даг Бек, який в поточний момент виконує аналогічні функції в Японії та Кореї. Варто відзначити, що однією з причин звільнення Роу (або він сам пішов) може виявитися падіння роздрібних продажів у США, про який згадував Тім Кук в ході недавньої прес-конференції. У той же час в Японії спостерігається стабільне зростання продажів техніки Apple. Ось тільки чи потягне Бек ще один регіон, що дає компанії майже половину доходу? [ai]

|