Чохол SnowLizard SLXtreme 5 iPhone захистить від води і зарядить від сонця
Існують водонепроникні чохли для iPhone, начебто LifeProof, є моделі з вбудованим акумулятором, як Mophie Juice Pack Air, є і варіанти з сонячною батареєю. Але компанія SnowLizard змогла об'єднати їх усі в чохлі SLXtreme 5.
Аксесуар, розроблений для iPhone 5 і 5s, виконаний з міцного полікарбонату і гуми, він водонепроникний по стандарту IP-68 (залишається герметичним при зануренні на глибину до двох метрів) і при цьому містить вбудований акумулятор ємністю до 2550 маг і сонячну панель. Перший елемент здатний зарядити iPhone півтора рази, а другий дасть можливість зробити дзвінок, навіть якщо сіл в нуль iPhone, друга батарея і навколо немає розетки. Правда, не варто розраховувати на диво - сонячна панель невелика і також ефективно як електромережу заряджати гаджет нездатна.
Крім того SLXtreme 5 фізично захищає телефон за стандартом MIL SPEC 810G, тобто, легко і без негативних наслідків витримає падіння з висоти до двох метрів. Аксесуар забезпечує доступ до 3,5-міліметровому роз'єму для підключення навушників (через комплектний перехідник) всім органам управління і порту Lightning. Останній прихований під відкидною дверкою.
Чохол пропонується в чотирьох варіантах колірного оформлення (оранжевий, жовтий, білий і хакі) за ціною $150. Все в ньому добре, але слід розуміти, що за формою і розмірами запакований у SLXtreme 5 телефон перетвориться з тонкої пластинки товстий і важкий цегла. До 112 г ваги телефону додасться ще 150 г маси аксесуара. Що стосується розмірів, то у підсумковій конструкції вони складуть 151 х 70,5 х 24,8 мм. [SnowLizard]






