Menu

Apple почала продавати чорні кабелі Thunderbolt і роздавати чорні яблука


Apple начала продавать черные кабели Thunderbolt и раздавать черные яблоки

Неймовірний Mac Pro вже надійшов у продаж, і разом з ним в асортименті Apple з'явилася нова продукція, а також нова традиція.

Одна з незвичайних фішок циліндричного Mac Pro в порівнянні з оригінальною «машиною» - це чорний колір корпусу замість сріблястого. Як ви розумієте, білі інтерфейсні кабелі на тлі чорного корпусу виглядали б не дуже. В першу чергу йдеться про досить рідкісному і дорогому кабелі Thunderbolt. Але у Apple цим питанням перейнялися заздалегідь, і в асортименті компанії з'явилася чорна модель аксесуара.


Apple начала продавать черные кабели Thunderbolt и раздавать черные яблоки

Він пропонується у варіантах 0,5 і 2 м довжиною за ціною $29 і $39 відповідно. Кабель сумісний з периферією стандарту Thunderbolt 1.0 і 2.0, плюс дозволяє об'єднувати Mac між собою.

Друга новина, пов'язана з чорним кольором і Mac Pro, стосується комплекту постачання, а саме, традиційних наліпок-яблучок. Так-так, разом зі своїм новим мегакомпьютером Apple дає чорні наклейки і це в практиці компанії, схоже, вперше. Оцінити новинку і його модний комплект поставки можна на відео нижче:

Космічний Mac, просто космічний. [9To5Mac]

|