Menu

Колишній співробітник Apple дає 8 порад щодо збільшення часу роботи батареї iPhone


Бывший сотрудник Apple дает 8 советов по увеличению времени работы батареи iPhone

Ми не раз торкалися питання, як продовжити автономну роботу iPhone. Ми думали, цього вистачить позаочі. Однак колишній співробітник підтримки Apple Store, що знає про роботу айфона набагато більше будь-якого з нас, написав у своєму блозі приголомшливу статтю про батарею телефону, яку ми нижче наводимо без купюр.

Я працював в Genius Bar майже два роки і найскладнішою проблемою, з якою доводилося стикатися, було короткий час роботи від батареї. Було неймовірно важко знайти причину, по якій у багатьох батарея розряджається дуже швидко.

Я поставив перед собою мету-знайти конкретні причини швидкого розряду батареї на пристроях з iOS. Ця стаття є результатом моїх багаторічних досліджень і досвіду, набутого під час роботи Генієм і фахівцем з iOS, а також тестів, проведених на моїх пристроях і пристроях моїх друзів.

Нещодавно вийшла iOS 7.1, принесла багато змін, в тому числі зміни в дизайні і підвищення продуктивності. Однак, деякі користувачі скаржаться на погіршення часу життя від батареї і багато блоги представляють це як факт.

Це не буде ще однією статтею в стилі «Вимкніть всі корисні функції iOS». Моєю метою було, представити практичні кроки для того, щоб вирішити свої проблеми з батареєю на iOS.

Перед тим як почати, мушу зауважити, що 99.9% проблем з батареєю взагалі ніяк не пов'язані з iOS. Я гарантую, якщо скинути телефон на заводські налаштування, так, щоб на ньому не залишилося б додатків і електронної пошти, він буде жити від батареї вічно. Однак, ніхто не використовує свої пристрої таким чином і на насправді, не повинні їх використовувати. Сподіваюся за допомогою цих кроків, час життя від батареї, вашого iOS пристрої, помітно покращиться, при цьому ви продовжите використовувати всі додатки і функції, які любите.

Але для початку потрібно перевірити, чи дійсно у вас є проблема.

Як перевірити час життя від батареї на iOS

За допомогою вже вбудованого тесту - показники Використання та Очікування, а також дуже простих обчислень, можна дізнатися чи є у вас проблема. Зайдіть в Налаштування > Основні > Статистика і перевірте свої результати.

Час в графі Використання показує, як довго ви активно використовували своє пристрій, Очікування, у свою чергу, показує, як довго пристрій знаходився в стані сну плюс час Використання. Кращу назву для графи Очікування було б «Загальний час роботи з моменту останньої зарядки». Головне, що потрібно дивитися, щоб час Використання було сильно менше часу Очікування, винятком може бути ситуація, коли ви використовували пристрій кожну секунду з моменту від'єднання від зарядки. Якщо у вашому випадку це не так і ваш час Використання одно часу Очікування, у вас серйозна проблема. Суть в тому, що час Використання повинне бути дорівнює часу користування пристроєм з моменту зняття з зарядки.

Отже, тест: запишіть показники Використання та Очікування, натисніть кнопку блокування екрану, щоб відправити пристрій у стан сну і відкладіть телефон у бік хвилин на п'ять. Коли повернетеся, подивіться на зміну часу роботи. Якщо ваш пристрій йде в стан сну належним чином, час Очікування повинно було збільшиться на п'ять хвилин, а Використання менше ніж на хвилину. Якщо ваш час використання збільшиться більше ніж на хвилину, у вас проблеми з часом життя від батареї. Щось не дає вашому пристрій піти у стан сну, помітно скорочуючи час роботи від батареї.

Якщо ж у вас не виявилося такої проблеми, відмінно! Вам ні до чого кроки, описані в цій статті. Але якщо хтось із знайомих постійно скаржиться на короткий час роботи від батареї, продовжуйте читати або надіслати їм посилання на цю статтю.

Нижче наведені основні причини швидкого розряду батареї на iOS, які я знайшов і поради щодо їх усунення.

Крок 1: Вимкніть Служби геолокаціі і Оновлення контенту для Facebook
(Настройки -> Основні -> Оновлення контенту)

Перший крок може здатися дуже специфічним, але це лише тому, що він дуже часто зустрічається і дуже ефективний. Також він був ретельно перевірений і підтверджений на багатьох пристроях.

Я отримав iPhone 5s приблизно два тижні тому, і мені здалося, що батарея розряджається дуже швидко. Будучи гиком, я вирішив запустити додаток Instruments в Xcode, середовищі розробки Apple, для того, щоб знайти проблему. Instruments є Моніторингом Активності для вашого iPhone, дозволяючи розробникам побачити кожен процес, що працює в даний момент і скільки пам'яті і процесорної потужності кожен додаток використовує в реальному часі.

Під час тесту, Facebook, постійно опинявся в списку активних процесів, хоча я його не використовував. Тому я спробував вимкнути Служби геолокаціі і Оновлення контенту для Facebook, і ви ніколи не вгадаєте, що сталося: кількість відсотків заряду збільшилася з 12% до 17%. З розуму зійти. Я ніколи не бачив такого на iPhone. На скільки я пам'ятаю, iPod Touch повторює це поведінка, правда я досить давно перевіряв це в останній раз. На iPhone, показники рівня заряду у відсотках, зазвичай, послідовні.

Я зміг повторити це поведінка на декількох iPhone з аналогічним результатом: якщо прибрати фонові функції Facebook, показник заряду у відсотках збільшуються.

Погано, Facebook, дуже погано.

Крок 2: Прибрати Оновлення контенту для додатків, які вам не важливі

Мій недавній пост пояснює переваги функції Оновлення контенту. Це відмінна функція, додана в iOS 7, але зовсім не обов'язково залишати її включеною для всіх додатків, які її підтримують. Вимкніть Оновлення контенту для Facebook або інших додатків, для яких немає потреби, оновлювати дані постійно.

Якщо є додатки, які ви відкриваєте регулярно, і ви довіряєте якості програми та розробнику, сміливо включайте Оновлення контенту і насолоджуйтеся тим, як вони розумно оновлюються і готові до використання, як тільки ви їх відкриваєте. Оновлення контенту - відмінна функція, якщо вона вам необхідна, але вона не потрібна для кожної програми на вашому пристрої iOS.

Крок 3: Припиніть закривати додатки до багатозадачності

iOS 7 зробило процес закриття додатків дуже приємним: все, що потрібно зробити, два рази натиснути на кнопку Home і провести вгору на додатку, щоб відправити його в цифрову чорну діру.

Багато говорять, що закриваючи додатка ви збільшите час роботи від батареї, тому що програми не будуть працювати в фоні.

Не вірно.

Так, це закриває додаток, але ви навіть не здогадуєтеся, що ви погіршуєте час життя від батареї, якщо постійно це робите. Давайте я поясню.

Закриваючи додаток, ви викидаєте його з RAM. Може здатися, що це корисне заняття, але це не так. Коли ви повторно відкриваєте це ж додаток, ваше пристрій, знову, завантажує її в пам'ять. Ця завантаження програми в пам'ять і вивантаження з неї, навантажує ваш телефон більше, ніж якщо б ви залишили його в спокої. В добавок, як тільки з'являється необхідність у додатковій пам'яті, iOS закриває додатки автоматично, так що ви робите роботу, яку ваш пристрій вже робить за вас. Пристрій призначений для того, щоб ви ним користувалися, а не виконували роль прибиральниці.

Насправді, всі ті додатки, які ви бачите в меню багатозадачності не працюють у тлі: iOS заморожує їх в той момент, коли ви виходите з програми, щоб воно було готове до роботи, коли ви захочете повернутися. Якщо тільки ви не включили Оновлення контенту, додатком заборонено працювати в фоні. Винятками є випадки, коли додаток відтворює музику, використовує Служби геолокаціі, записує звук, або саме потайне: перевіряє наявність вхідних VOIP дзвінків, як, наприклад, робить це Skype. Всі ці винятки, крім останнього, відображають іконку біля індикатора батареї, попереджаючи про те, що додаток працює у фоні.

Крок 4: Тимчасово вимкніть Push для електронної пошти

Якщо кроки 1-3 не вирішили вашу проблему, спробуйте перевірити, чи допоможе вимикання Push для електронної пошти. Push дозволяє вашому пристрою отримувати миттєві повідомлення, кожен раз, коли ви отримуєте лист. Корисна функція, якщо вам обов'язково потрібно знати, коли приходить кожне повідомлення, але вона може негативно впливати на витрату заряду, якщо настроєно неправильно.

Я бачив багато пристроїв, на яких Push був основною причиною розряду батареї, але я також бачив безліч пристроїв з включеним Push, у яких було відмінне час роботи від батареї. Насправді, все залежить від налаштувань сервера і конкретної електронної пошти. Спробуйте поміняти налаштування для Вибірки на кожну годину, тридцять чи п'ятнадцять хвилин і подивіться припиниться швидкий розряд батареї. Якщо це не допоможе, увімкніть Push назад. Ви також можете спробувати вимкнути Push для окремих облікових записів, якщо у вас їх декілька. Просто перевіряйте, за допомогою описаного вище тесту, чи допомогло це вирішити вашу проблему.

Неймовірно часто, особливо з електронною поштою Exchange, відбувається ситуація, коли телефон, як ніби замикається, постійно перевіряючи пошту. Коли це відбувається, пристрій розряджається приблизно за шість годин і показники Очікування та Використання в Установки > Основні > Статистика будуть ідентичні. Ці значення однакові, не тому що «прошивка пошкоджена, а тому що телефон постійно перевіряє на наявність нової пошти і не дає телефону нормально піти у стан сну.

Крок 5: Вимкніть Push повідомлення для додатків, які дістають вас

Чи знайома вам ситуація, коли гра, яку встановив ваша дитина, постійно надсилає повідомлення з проханням купити овець, для онлайн ферми? Якщо так, то кожен раз, коли ви отримуєте таке повідомлення, ваш телефон прокидається на кілька секунд, щоб увімкнути екран і чекає ваших потенційних дій.

Повідомлення, за замовчуванням, не є причиною занадто швидкого розряду батареї, тому не поспішайте вимкнути їх все. Однак, кожне повідомлення будить ваш пристрій на 5-10 секунд, і це може накопичитися. Якщо ви отримуєте 50 повідомлень у день і з ними нічого не робите, це додає від 4 до 8 хвилин до часу Використання, що в свою чергу, зменшує час, який ви зможете використовувати ваш пристрій.

Вимкніть ці докучливі повідомлення для додатків, від яких ви не хочете їх отримувати. Різниця може здатися невеликий, але з часом накопичується.

Крок 6: Вимкніть процентне відображення заряду батареї

Ви не помилилися.

Вимкніть процентне відображення заряду батареї і припиніть турбуватися про розряд батареї. Ви можете знайти це в Установки > Основні > Статистика, прямо над часом роботи від батареї.

Що я помітив під час роботи в Genius Bar, люди, стурбовані часом роботи від батареї їх iOS пристрої, постійно перевіряють скільки відсотків залишилося і на скільки змінилося з останньої перевірки. І якщо ви вмикаєте пристрій в два рази частіше, лише для того, щоб перевірити скільки заряду залишилося, ви практично зменшуєте час роботи від батареї в два рази.

Перестаньте про це хвилюватися і насолоджуйтеся життям. Є більш важливі речі, за які варто переживати, ніж рівень заряду батареї. Бажання контролювати, в перший час може переслідувати вас, а потім ви до цього звикнете.

Крок 7: Вирушайте в Apple Store

Оновлення: Після публікації, я був повідомлений, що тест батарейки від Apple працює тільки на iPhone 5 і вище

Я знаю, ви ненавидите записуватися на прийом в Genius Bar, там голосно і з розуму можна зійти, але є гарна причина, чому я додав цей пункт в список.

На скільки мені відомо, Apple додала «Тест на продовження життя від батареї» усім фахівцям з iOS. Цей тест дає можливість подивитися детальний звіт про використання батареї у вашому пристрої. Займає це кілька хвилин, і на скільки я чув, результат вичерпний. Сам я цей тест не бачив, але друзі кажуть, що він гарний.

Є ще ймовірність, що у вашої батареї з'явився дефект, і фахівці можуть замінити її безкоштовно, якщо пристрій ще на гарантії, або дуже дешево, якщо гарантія скінчилася.

Крок 8: Включайте Авіарежім у місцях зі слабким сигналом стільникового зв'язку

Одна з основних причин, по якій батарея у вашому пристрої може швидко сідати - слабкий сигнал стільникового зв'язку. Коли iPhone визначає, що сигнал слабшає, він збільшує потужність антени, щоб зберегти підключення, для можливості приймати дзвінки (основний) і підтримувати з'єднання для передачі даних.

У разі, якщо ви постійно перебуваєте в місці з однією паличкою або поза зоною взагалі, це може швидко знищити заряд батареї вашого пристрою. На жаль, це може статися в більшій кількості місць, ніж можна собі уявити - будь-яка будівля з металевими стійками, алюмінієві будівлі, будівлі з товстими бетонними стінами, густо населені міста і центр міста з безліччю висотних будівель.

Часто буває так, що у вас сильний сигнал на верхніх поверхах, але просте переміщення на нижні поверхи, наприклад, в підвал, змусить ваш iPhone триматися за цей сигнал, як ніби все його існування залежить від цього, таким чином швидко спустошуючи батарею. Варто зауважити, що таке швидке розрядження батареї відбувається, навіть якщо у вас є гарне сполучення з сигналом Wi-Fi, тому що телефону необхідно стільникове з'єднання для дзвінків і SMS повідомлень (повідомлення зеленого кольору в додатку Повідомлення).

Якщо ви знаходитесь в зоні слабкого сигналу і вам необхідно приймати дзвінки, у мене для вас погані новини - ви нічого не можете вдіяти. Але якщо сигнал настільки слабкий, що ви, в жодному разі не можете приймати дзвінки, я рекомендую включати Авіарежім. Включити його можна, якщо провести пальцем вгору від нижнього краю екрана, щоб потрапити в Центр керування і натиснути на іконку Авиарежима.

Річ, про який ви можете не знати, в Авиарежиме, ви можете включити Wi-Fi. Просто натисніть на іконку Wi-Fi у Центрі керування (іконка праворуч від іконки Авиарежима). Це ідеально підходить для місць, таких як літак, де у вас взагалі немає зони, але зате є сильний сигнал Wi-Fi.

У разі, якщо ви підключені до Wi-Fi точки, можна вимкнути передачу даних, наприклад, EDGE, 3G, 4G або LTE. Багато хто не знають, що телефон отримує два сигналу одночасно: один для дзвінків і SMS, другий для передачі даних.

Рівень сигналу в iPhone показує силу сигналу не пов'язаного з передачею даних підключення, а це означає, що теоретично ваш iPhone міг би показати 2-3 палички (або точки на iOS 7) для першого з'єднання, а насправді ви отримуєте 1 паличку LTE/4G/3G підключення, що змушує телефон старанно шукати підключення. Щоб вимкнути лише передачу даних на вашому iPhone, вирушайте в Налаштування > Стільниковий зв'язок та вимкніть передачу даних. Повторюся, це дасть можливість приймати дзвінки (якщо у вас все ще є сигнал), а для передачі даних Wi-Fi.

Висновок

Я гарантую, що якщо ви будете дотримуватися цих порад, ви отримаєте найкращий час роботи від батареї на вашому iPhone, iPad або iPod Touch.

Якщо ваш пристрій все ще не може прожити цілий день, і ви не в змозі відправитися в камеру шуму з нержавіючої сталі, яку я, з любов'ю називаю, ваш найближчий Apple Store, не хвилюйтеся. Надія є.

Причина, по якій, ваш телефон не проживає весь день, може бути просто тому, що ви дуже активний користувач і ваш iOS пристрій, веде себе абсолютно нормально, в тих умовах, з якими стикається. Проблема не у пристрої, і навіть не у вас. Ви просто використовуєте пристрій, за межами його можливостей. Моя порада для вас, придбати зарядку в машину, другу зарядку для роботи/подорожей або кейс-батарею, для продовження життя від батареї.

Я сподіваюся ця стаття допоможе вам перестати переживати про час життя вашого пристрою від батареї, і ви зможете насолоджуватися пристроєм, який знаходиться у вас в руках. В житті багато важливих речей, які заслуговують нашої уваги, тому чим менше ми будемо відволікатися на такі дрібниці, як час життя від батареї, тим більше ми зможемо витратити часу на людей і проблеми, які дійсно важливі.

Оригінал статті. Спасибі за наводку Віктору Захарченку, а Віталія Барило за адаптацію.

|